Horoskopy zvyknú poukazovať zvyčajne na dobré vlastnosti ľudí. Na základe nášho hviezdneho znamenia sa môžeme dozvedieť, aké sú naše silné stránky, v čom sme nadaní a šikovní. No funguje to aj z opačnej strany. Znamenia horoskopu majú aj svoje odvrátené stránky, ktoré ukazujú na vlastnosti, ktorými sa asi nikto nebude nahlas chváliť. A práve na ne sa zamerala britská astrologička Kerry Kingová.

VODNÁR - 21.1.-20.2.

Vodnári žijú vo vlastnom svete - na cityprostej, holej planéte, kde absolútne chýbateplo a svetlo. Na mieste, ktoré je odpojenéod energie živých, dýchajúcich ľudí. Akoroboti prechádzajú svetom, ktorý rozoberajú na dieliky, aby ich mohli analyzovať - ale čímpodrobnejšie skúmajú, tým viac im uniká celkový obraz či snaha sa do neho zapojiť.

NEJDRSNĚJŠÍ HOROSKOP ROKU: Býk je lemra líná, Rak je pijavice a Lvi jsou arogantní!

NEJDRSNĚJŠÍ HOROSKOP ROKU: Býk je lemra líná, Rak je pijavice a Lvi jsou arogantní!

Pokud máte dostatek kuráže a nebojíte se ostré kritiky na vlastní hlavu, pak je tento horoskop přímo pro vás. Ty, kteří se nebojí přiznat si vlastní chyby, možná výčet jejich negativních vlastností posune dál a stanou se z nich lepší lidé. Tohle je hodně

Doporučené články Více

RYBY - 21.2.-20.3.

Potrebujú sa obetovať, potrebujú sa trápiť a doslova potrebujú, aby ich niekto potreboval. Rybyzájdu akokoľvek ďaleko, aby vyvolali sympatie a vďačnosť, hoci by bola nezaslúžená. Profesionálnytrpiteľ vyžívajúci sa vo svojom trápení. Priekopník sebaľútosti a prelievač mnohých sĺz.

BARAN - 21.3.-20.4.

Až násilnícky sústredený na seba a hádavý. Je tak posadnutý snahou vyhrávať, že pokračuje bezohľadu na vlastnú ujmu v prehratých bitkách, patových situáciách aj stratených kauzách. Navonokarogantný pancier skrýva drvivé vnútorné pochybnosti. Hlboko vnútri si Barani nemyslia, že sú dosťdobrí - a preto všetko to predvádzanie sa.

BÝK - 21.4.-21.5.

Vitajte v Hornej Nudnej. Toto je miesto, kde sa toho deje len veľmi málo. Ľudia zostávajúuviaznutí v rovnakej rutine po stáročia a akýkoľvek pokrok tu stagnuje pod žezlom zarputilého apaličatého Býčieho boha. Práve tu ľudia zrodení v tomto znamení skončia, ak nebudú opatrní a nebudú odolávať nutkaniu svojho horšieho ja.