Horoskopy zvyknú poukazovať zvyčajne na dobré vlastnosti ľudí. Na základe nášho hviezdneho znamenia sa môžeme dozvedieť, aké sú naše silné stránky, v čom sme nadaní a šikovní. No funguje to aj z opačnej strany. Znamenia horoskopu majú aj svoje odvrátené stránky, ktoré ukazujú na vlastnosti, ktorými sa asi nikto nebude nahlas chváliť. A práve na ne sa zamerala britská astrologička Kerry Kingová.

VODNÁR - 21.1.-20.2.

Vodnári žijú vo vlastnom svete - na cityprostej, holej planéte, kde absolútne chýbateplo a svetlo. Na mieste, ktoré je odpojenéod energie živých, dýchajúcich ľudí. Akoroboti prechádzajú svetom, ktorý rozoberajú na dieliky, aby ich mohli analyzovať - ale čímpodrobnejšie skúmajú, tým viac im uniká celkový obraz či snaha sa do neho zapojiť.

Typologie matek podle znamení zvěrokruhu. Sedí to na tu vaši?

Typologie matek podle znamení zvěrokruhu. Sedí to na tu vaši?

Matka je zvláště pro muže mnohdy osobou číslo jedna. Umí pomoci v pravou chvíli, ale i ovlivňovat. Některé matky své moci využívají, jiné se drží zpátky. Jsou zkrátka různé. Přinášíme vám přehled charakterů jednotlivých matek podle znamení zvěrokruhu.

Doporučené články Více

RYBY - 21.2.-20.3.

Potrebujú sa obetovať, potrebujú sa trápiť a doslova potrebujú, aby ich niekto potreboval. Rybyzájdu akokoľvek ďaleko, aby vyvolali sympatie a vďačnosť, hoci by bola nezaslúžená. Profesionálnytrpiteľ vyžívajúci sa vo svojom trápení. Priekopník sebaľútosti a prelievač mnohých sĺz.

BARAN - 21.3.-20.4.

Až násilnícky sústredený na seba a hádavý. Je tak posadnutý snahou vyhrávať, že pokračuje bezohľadu na vlastnú ujmu v prehratých bitkách, patových situáciách aj stratených kauzách. Navonokarogantný pancier skrýva drvivé vnútorné pochybnosti. Hlboko vnútri si Barani nemyslia, že sú dosťdobrí - a preto všetko to predvádzanie sa.

BÝK - 21.4.-21.5.

Vitajte v Hornej Nudnej. Toto je miesto, kde sa toho deje len veľmi málo. Ľudia zostávajúuviaznutí v rovnakej rutine po stáročia a akýkoľvek pokrok tu stagnuje pod žezlom zarputilého apaličatého Býčieho boha. Práve tu ľudia zrodení v tomto znamení skončia, ak nebudú opatrní a nebudú odolávať nutkaniu svojho horšieho ja.