Charakteristika všech dvanácti zástupců zodiaku většinou zahrnuje jen to pozitivní. O odvrácené straně osobnosti astronomové raději mlčí. My vám teď bez obalu představíme temné stránky všech znamení. Pohlédněte pravdě do očí!

Beran

Jsou velmi impulzivní a netrpěliví. A dokonce natolik, že když věci nemají rychlý spád, tak jednoduše přesunou svou pozornost jinam. Jako nejmladší znamení mohou mít někdy problém s nedostatečnou vyzrálostí. Starají se jen o sebe. Ten nápad nebyl jejich, proč by je to mělo zajímat, že?

Vyznání lásky podle znamení zvěrokruhu

Vyznání lásky podle znamení zvěrokruhu

Každý projevuje svou lásku jinak. U koho můžete očekávat okázalá romantická gesta, a kdo své city raději skrývá? Znamení zvěrokruhu prozradí vše ;-)

Doporučené články Více

Čím jsou ostatním protivní?

Berani jsou buď enormně dochvilní, protože na všechny schůzky chodí s velkým předstihem a jsou naštvaní, že ostatní přijdou "až" ve sjednanou hodinu, nebo naopak přijdou o hodně později a pak jsou naštvaní, že na ně ostatní nepočkali. Umí se vytočit během pár vteřin, a to jen proto, že ostatní nedělí to, co právě oni chtějí. Jejich tvrdohlavá, sebestředná a spory vyhledávající povaha je mnohým na obtíž. Nemají rádi autority, zato potřebují vždy vítězit a neváhají pro to zapomenout ani na zásady fair-play. Jedno jim však nelze upřít - netrousí pomluvy, místo toho vše řeknou na rovinu.

Býk

Temná stránka Býků souvisí se silnou potřebou materiálna. Potřebují se zkrátka obklopovat vším ve velkém množství. Navíc jsou tvrdohlaví a líní. Neradi cokoli sdílejí a je skoro nemožné se s nimi hádat a zachovat si přitom zdravý rozum. Mají také silné sklony k požitkářství.

Čím josu ostatním protivní?

Milují řád a nikdy nechodíte pozdě, zato ostatní jim přijdou vždycky nedochvilní. Když je někdo naštve, naberou ho na rohy a nemilosrdně odhodí. Vychládají velmi pomalu a až teprve za dva týdny se k jim lidé smí přiblížit s pokusem o omluvu. Býci jsou paličatí a stojí si za svým názorem. Umějí být také velmi majetničtí, žárliví a plní zášti. Význam slova PŘIZPŮSOBIT SE jim naprosto uniká!