Existujú typy ľudí, ktorí vám odpustia znova a znova. Zároveň však existujú aj takí, ktorí nesú zradu príliš ťažko a prekonať ju je pre nich v podstate nepredstaviteľné. Patríte medzi ne?

Škorpión 

Keď ich naozaj sklamete, odpustenie budete čakať márne. Krv, ktorá im prúdi v žilách, sa zrazu premení na jed. Aj keď veľmi túžia potom, aby k vám boli milí a láskaví, jednoducho je to pre nich nemožné. Proste to nedokážu. A čo je najhoršie, dokážu sa vám nepríjemne pomstiť. 

Měsíční horoskop na leden 2019

Měsíční horoskop na leden 2019

Dlouho očekávaný rok 2019 vstupí za pár dnů do našich životů! O tom, jaká bude nová roční sezóna, mnohé napoví už leden. A vy si právě teď můžete přečíst velký lednový horoskop! Zatím je tento měsíc čistý nepopsaný list, ale osud už se brzy rozepíše a zač

Doporučené články Více

Panna

 žiadne znamenie vám neukáže svoje sklamanie tak otvorene ako Panna. Ak ich sklame jeden človek, budú mať pocit, že ich sklamal každý v okolí a presne tak sa budú aj správať. 

Vodnár

 nikdy nedostanú to, čo chcú, pretože túžia po dokonalosti, ktorá v skutočnosti neexistuje. A tak budú vašimi priateľmi dovtedy, kým sa nepresvedčia o tom, že za to nestojíte. Ak sa sklamú, je to navždy.