Existujú typy ľudí, ktorí vám odpustia znova a znova. Zároveň však existujú aj takí, ktorí nesú zradu príliš ťažko a prekonať ju je pre nich v podstate nepredstaviteľné. Patríte medzi ne?

Škorpión 

Keď ich naozaj sklamete, odpustenie budete čakať márne. Krv, ktorá im prúdi v žilách, sa zrazu premení na jed. Aj keď veľmi túžia potom, aby k vám boli milí a láskaví, jednoducho je to pre nich nemožné. Proste to nedokážu. A čo je najhoršie, dokážu sa vám nepríjemne pomstiť. 

Víte, že ideální ženu poznáte okamžitě podle horoskopu? Podívejte se, zda mezi ně patříte!

Víte, že ideální ženu poznáte okamžitě podle horoskopu? Podívejte se, zda mezi ně patříte!

Všechny ženy jsou krásné, o tom není pochyb. Všude se však najdou ty, které více vyčnívají z řady a přitahují na sebe pozornost. Spojují v sobě všechny vlastnosti ideální ženy, ze které šílí nejen muži. Astrologové tvrdí, že vše je ve hvězdách a ženské

Doporučené články Více

Panna

 žiadne znamenie vám neukáže svoje sklamanie tak otvorene ako Panna. Ak ich sklame jeden človek, budú mať pocit, že ich sklamal každý v okolí a presne tak sa budú aj správať. 

Vodnár

 nikdy nedostanú to, čo chcú, pretože túžia po dokonalosti, ktorá v skutočnosti neexistuje. A tak budú vašimi priateľmi dovtedy, kým sa nepresvedčia o tom, že za to nestojíte. Ak sa sklamú, je to navždy.