Existujú typy ľudí, ktorí vám odpustia znova a znova. Zároveň však existujú aj takí, ktorí nesú zradu príliš ťažko a prekonať ju je pre nich v podstate nepredstaviteľné. Patríte medzi ne?

Škorpión 

Keď ich naozaj sklamete, odpustenie budete čakať márne. Krv, ktorá im prúdi v žilách, sa zrazu premení na jed. Aj keď veľmi túžia potom, aby k vám boli milí a láskaví, jednoducho je to pre nich nemožné. Proste to nedokážu. A čo je najhoršie, dokážu sa vám nepríjemne pomstiť. 

Chcete někoho pořádně naštvat? Podle jeho znamení zjistíte, co nejvíc zabere

Chcete někoho pořádně naštvat? Podle jeho znamení zjistíte, co nejvíc zabere

Potřebujete se někoho zbavit? Máte prostě jen tak chuť se s někým rozhádat nebo ho naštvat, až z něj bude velké nasupené rajče? Stačí znát jeho znamení a my za vás zařídíme zbytek...

Doporučené články Více

Panna

 žiadne znamenie vám neukáže svoje sklamanie tak otvorene ako Panna. Ak ich sklame jeden človek, budú mať pocit, že ich sklamal každý v okolí a presne tak sa budú aj správať. 

Vodnár

 nikdy nedostanú to, čo chcú, pretože túžia po dokonalosti, ktorá v skutočnosti neexistuje. A tak budú vašimi priateľmi dovtedy, kým sa nepresvedčia o tom, že za to nestojíte. Ak sa sklamú, je to navždy.