To, kdy jste se narodili, přímo souvisí i s tím, jací jste v posteli nebo jaký máte charakter. Pokud si tedy právě vybíráte partnera, zvažte i to, kdy se narodil a co o něm jeho znamení zvěrokruhu vypovídá.

Víte, v jakém znamením jste se narodili? Stačí se podívat na naši charakteristiku znamení, která vám hned prozradí, kdo je špatný v posteli a kdo rád podvádí. Vaše životní příběhy tak budou zase o něco veselejší.

Víte, v čem jsou úžasná jednotlivá znamení zvěrokruhu? Zde najdete pozitivní vlastnosti každého znamení!

Víte, v čem jsou úžasná jednotlivá znamení zvěrokruhu? Zde najdete pozitivní vlastnosti každého znamení!

Lidé narození v tomto znamení bývají velice inteligentní a bystří.

Doporučené články Více

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Zástupci Kozorohů zůstávají zpravidla jen u flirtu, a tak o žádné dlouhodobé zálety nepůjde. Pokud se doopravdy zamiluje, všichni potenciální partneři pro něj skončí a žije jen pro svůj protějšek. Přesto, že začátky budou krušné, stojí to za to.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jde asi o nejtolerantnější znamení zvěrokruhu. Proto se nemusíte bát, že pokud uklouznete, tak vám to Vodnář neodpustí. Prioritně hledají Vodnáři duševní pouto a souznění, ovšem ve vztahu je pro ně velmi důležitá volnost.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby navazují vztahy snadno a rychle. Jsou skutečnými přeborníky flirtování, proto je důležité, aby se v partnerství nenudily. Pak je totiž jejich nevěra téměř jistá. Takže pokud Rybě nedáte to, po čem touží, najde si to jinde.