To, kdy jste se narodili, přímo souvisí i s tím, jací jste v posteli nebo jaký máte charakter. Pokud si tedy právě vybíráte partnera, zvažte i to, kdy se narodil a co o něm jeho znamení zvěrokruhu vypovídá.

Víte, v jakém znamením jste se narodili? Stačí se podívat na naši charakteristiku znamení, která vám hned prozradí, kdo je špatný v posteli a kdo rád podvádí. Vaše životní příběhy tak budou zase o něco veselejší.

Velký horoskop na červen: Panny budou dravé, Váhy sotva popadnou dech

Velký horoskop na červen: Panny budou dravé, Váhy sotva popadnou dech

Měsíc červen pro vás chystá další zajímavé situace. Bude se hubnout do plavek, nebo budeme před létem dohánět pracovní resty? Vyberte si vaše znamení zvěrokruhu a přečtěte si, co vás rozhodně nemine!

Doporučené články Více

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Zástupci Kozorohů zůstávají zpravidla jen u flirtu, a tak o žádné dlouhodobé zálety nepůjde. Pokud se doopravdy zamiluje, všichni potenciální partneři pro něj skončí a žije jen pro svůj protějšek. Přesto, že začátky budou krušné, stojí to za to.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jde asi o nejtolerantnější znamení zvěrokruhu. Proto se nemusíte bát, že pokud uklouznete, tak vám to Vodnář neodpustí. Prioritně hledají Vodnáři duševní pouto a souznění, ovšem ve vztahu je pro ně velmi důležitá volnost.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby navazují vztahy snadno a rychle. Jsou skutečnými přeborníky flirtování, proto je důležité, aby se v partnerství nenudily. Pak je totiž jejich nevěra téměř jistá. Takže pokud Rybě nedáte to, po čem touží, najde si to jinde.