Nejednoznačnost

Každý člověk je individualita. Nečekejte, že na vás povšechná charakteristika znamení sedne přesně. Horoskop je třeba sestavovat „na tělo“ a interpretovat v kontextu vašeho života.

Každý zná především své sluneční znamení. To ale určuje jen to, čím jste podobní ostatním lidem narozeným v tomto datu.  Mnoho vlastností je navíc získaných, ne vrozených.

Vliv mají i jiné planety než Slunce

Pokud vás charakteristika podle slunečního znamení nevystihuje, je to proto, že existuje jiné znamení, které vás silně ovlivňuje. Měsíc a vzestupné znamení jsou poměrně silnými nástroji, které vám mohou pomoci najít se.

Váš vzestupný nebo vzestupný znak je pro vaši charakteristiku stejně důležitý, jako sluneční znamení, ale mnoho lidí ho nezná. Popisuje, jak vás ostatní vidí, a nejen to, jak se vidíte sami. 

Astrologie keltských druidů: Zjistěte, jaké je Vaše znamení podle keltského stromokruhu

Astrologie keltských druidů: Zjistěte, jaké je Vaše znamení podle keltského stromokruhu

Systém keltské stromové astrologie se značně odlišuje od běžné astrologie a zvěrokruhu, který všichni velmi dobře známe. Tento méně známý typ astrologie vytvořili druidové.

Doporučené články Více

Měsíc se učí z životních zkušeností

Vaše měsíční znamení vám říká, jak reagujete na životní události. Je klíčem k pochopení vašeho emočního profilu. Také sousedící znamení, pokud jste se narodili v prvním, nebo posledním týdnu znamení, nesete i znaky sousedního znamení.

Zdroj: