Nejednoznačnost

Každý člověk je individualita. Nečekejte, že na vás povšechná charakteristika znamení sedne přesně. Horoskop je třeba sestavovat „na tělo“ a interpretovat v kontextu vašeho života.

Každý zná především své sluneční znamení. To ale určuje jen to, čím jste podobní ostatním lidem narozeným v tomto datu.  Mnoho vlastností je navíc získaných, ne vrozených.

Vliv mají i jiné planety než Slunce

Pokud vás charakteristika podle slunečního znamení nevystihuje, je to proto, že existuje jiné znamení, které vás silně ovlivňuje. Měsíc a vzestupné znamení jsou poměrně silnými nástroji, které vám mohou pomoci najít se.

Váš vzestupný nebo vzestupný znak je pro vaši charakteristiku stejně důležitý, jako sluneční znamení, ale mnoho lidí ho nezná. Popisuje, jak vás ostatní vidí, a nejen to, jak se vidíte sami. 

Horoskop podle indiánů: Jaké zvíře podle nich představujete?

Horoskop podle indiánů: Jaké zvíře podle nich představujete?

Indiáni byli vždy považováni za moudré a rozvážné. I proto bychom jim měli naslouchat, zvláště co se týká horoskopu, který mají ale úplně jiný než my. Je rozřazen vysloveně podle zvířat, která žijí ve volné přírodě. Z následujících řádků se dozvíte, jaký

Doporučené články Více

Měsíc se učí z životních zkušeností

Vaše měsíční znamení vám říká, jak reagujete na životní události. Je klíčem k pochopení vašeho emočního profilu. Také sousedící znamení, pokud jste se narodili v prvním, nebo posledním týdnu znamení, nesete i znaky sousedního znamení.

Zdroj: