Inkové byli obyvatelé Jižní Ameriky a kromě tajemných rituálů a obřadů jsou známí i svou rozsáhlou symbolikou, pracující se zvířecími motivy. Na jejím základě vznikl zcela ojedinělý horoskop. Podívejte se, jak na vás jednotlivá znamení sedí a zda se v daných vlastnostech poznáváte.

 

Vánoce podle zvěrokruhu: Býkům hrozí hádky, Lvy raději neprovokujte!

Vánoce podle zvěrokruhu: Býkům hrozí hádky, Lvy raději neprovokujte!

Jak se na svátky připravit, aby byly co nejpohodovější a nezhroutili jste se? Na koho je potřeba být milejší a kdo má předvánoční shon pevně v rukách? A jak přežít Vánoce, aniž by utrpěl váš vztah s partnerem? Každé znamení je prožívá jinak, tak si ty let

Doporučené články Více

Bílá sova 22. 12. až 21. 1.

Sova je symbolem moudrosti a velmi pečlivě si vybírá svůj protějšek. Nemá ráda hloupost a vypočítavost. Značí ctižádostivou povahu a je také pracovitým zaměstnancem a velmi schopným a ambiciózním šéfem. Sova miluje svou rodinu, ale někdy chce mít všechno tak dokonalé, že může být ostatními považována za panovačnou a příliš dotěrnou.

Sluneční pták 22. 1. až 19. 2.

Pták značí volnost, originální nápady a nezávislost. Sluneční pták má lákavé a neobvyklé zájmy, tvořivou mysl a ctí rčení, že každý si za svůj život i štěstí může sám. Miluje cestování, rád poznává nové kultury a většinou si neláme hlavu s penězi.

Holub 20. 2. až 21. 3.

Klidnou a milou osobou je člověk ve znamení Holuba. Miluje skromnost a pokoru a vyhýbá se změnám. Je nerad centrem pozornosti a netouží po slávě. Někdy může získat pověst slabocha a nudného patrona, ve skutečnosti je však jen uzavřeným, ale věrným a spolehlivým protějškem.