Inkové byli obyvatelé Jižní Ameriky a kromě tajemných rituálů a obřadů jsou známí i svou rozsáhlou symbolikou, pracující se zvířecími motivy. Na jejím základě vznikl zcela ojedinělý horoskop. Podívejte se, jak na vás jednotlivá znamení sedí a zda se v daných vlastnostech poznáváte.

 

Horoskop: Co prozradí o vašem intimním životě? Budete se divit!

Horoskop: Co prozradí o vašem intimním životě? Budete se divit!

Věříte, že pohyby hvězd a planet dokážou vypovídat o tom, jací opravdu jsme? Pokud ano, pak nemůžete opomenout horoskop, který vám na základě vašeho nebo partnerova znamení prozradí, jak dobří jste vlastně milenci.

Doporučené články Více

Bílá sova 22. 12. až 21. 1.

Sova je symbolem moudrosti a velmi pečlivě si vybírá svůj protějšek. Nemá ráda hloupost a vypočítavost. Značí ctižádostivou povahu a je také pracovitým zaměstnancem a velmi schopným a ambiciózním šéfem. Sova miluje svou rodinu, ale někdy chce mít všechno tak dokonalé, že může být ostatními považována za panovačnou a příliš dotěrnou.

Sluneční pták 22. 1. až 19. 2.

Pták značí volnost, originální nápady a nezávislost. Sluneční pták má lákavé a neobvyklé zájmy, tvořivou mysl a ctí rčení, že každý si za svůj život i štěstí může sám. Miluje cestování, rád poznává nové kultury a většinou si neláme hlavu s penězi.

Holub 20. 2. až 21. 3.

Klidnou a milou osobou je člověk ve znamení Holuba. Miluje skromnost a pokoru a vyhýbá se změnám. Je nerad centrem pozornosti a netouží po slávě. Někdy může získat pověst slabocha a nudného patrona, ve skutečnosti je však jen uzavřeným, ale věrným a spolehlivým protějškem.