Každý z nás má svou temnou stránku, kterou před ostatními tají a někteří o ní možná ani dokonce neví. O odvrácené straně osobnosti se totiž příliš často nemluví. Představujeme vám temnou stránku všech znamení. Sedí to?

Beran: Násilník


Zkuste se trochu ovládat. Hnusně a arogantně se chovají i Lev a Střelec, ale u Berana se energie může změnit ve výbuch násilí. Hvězdy to vidí jasně: Jste časovaná bomba, a čím víc se to snažíte skrývat, tím víc se blížíte výbuchu.
Investujte do antistresového míčku, nebo do posilovny před tím, než uděláte něco, čeho budete opravdu litovat.

V čem se můžete spolehnout na své blízké podle horoskopu?

V čem se můžete spolehnout na své blízké podle horoskopu?

Věrnost a loajalita jsou vlastnosti, které požadujeme zcela samozřejmě od druhých, přitom dost často je nedokážeme sami naplnit. Umíte být věrní (a loajální) partnerovi, přátelům či firmě, ve které pracujete? Umíte vyjádřit podporu a oddanost? A jakým způ

Doporučené články Více

Býk: Majetnický tvrdohlavec


Touha mít všechno tak, jak to máte rádi, hraniční s posedlostí. Vaše vytrvalost, materialismus a sentimentalita vám může zabránit v tom, abyste se vzdali věcí či vztahů  a čím víc vám na nich záleželo, tím tvrdohlavěji budete bránit své právo vlastnit je navždy. Jsou ale věci, které vlastnit nemůžete, třeba lidi, nebo vzpomínka. Pusťte je, nebo se váš dům i vy proměníte v mauzoleum.

Blíženec: Zlé dvojče


Vaši přátelé vědí, že nedržíte jazyk za zuby. Nejste zlí, jen prostě chcete sdělit ostatním své pocity a probrat to s nimi. Nemůžete si prostě pomoci. Bohužel, i ostatní vědí, že nejste zrovna ideální vrba, vědí to dokonce i vaši sexuální partneři. Naštěstí jste ale natolik okouzlující osoba, že se z kopaček brzo vzpamatujete a nejdete si nové milence i kamarády.

Rak: Profesionální mučedník


Děláte hodně pro ty, které milujete a myslíte si, že máte nárok na to, aby vám to vraceli. Pokud to nedělají, trápíte se, ale neřeknete nic a těšíte se ze svého utrpení. Sami sebe vidíte jako silnou a moudrou osobu, která pečuje o ostatní a nedostává se jí patřičného uznání. Jste rádi, když je na vás někdo závislý a vaše péče je někdo dusivá jako mokrá deka.