Tak jak je to s tou nevěrou? Zajímá vás, co dostala do vínku jednotlivá znamení? Na tento horoskop musíte mít opravdu silné nervy, protože to vypadá, že pro podvádění je předurčen téměř každý. Je jen pár znamení, která jsou věrná, ale ta už jsou dávno rozebraná. Co teď?


Beran

Berani si s jednou láskou rozhodně nevystačí. Jsou rádi v obležení protějšího pohlaví, a tak si libují ve flirtu a nočním životě. Sami jistě uznáte, že to se moc s rodinou neslučuje.

Skončíte po halloweenské party v něčí posteli? Váha jako čarodejnice očaruje krále zombíků Lva

Skončíte po halloweenské party v něčí posteli? Váha jako čarodejnice očaruje krále zombíků Lva

Znamení zvěrokruhu vypovídá hlavně o vaší osobnosti a o tom, co máte rádi.

Doporučené články Více

Býk

Býci milují vzrušení a nevěra jim tedy poskytuje dostatek adrenalinu, který je pro ně tolik důležitý. V monotónním vztahu se prostě nudí, a tak je těžké udržet je doma.

Blíženci

Blíženci si libují v tom někomu ubližovat. Pokud jsou tedy svobodní, není pro ně mnohoženství tak zajímavé, jako když jsou zadaní. Právě proto to s nimi není vůbec jednoduché a ve vztahu s nimi je prakticky nemožné vydržet.

Rak

Raci jsou tím vzácným znamením, které je už dávno přebrané. Rodina je pro ně posvátná, a tak pokud se skutečně zamilují a zapustí kořeny, můžete si být jisti, že vám budou věrní.