Nejvhodnější čas pro vstup do manželství podle vašeho znamení zvěrokruhu

Beran


Lidé narození ve znamení Berana žijí jen v přítomnosti. Vyhledávají vzrušení, neustále touží po návalu adrenalinu. Milují spontánnost a mají proto sklon vrhat se do věcí bez přemýšlení.

Dárky podle znamení!

Dárky podle znamení!

Dary, dárky, dárečky... aneb co nadělit letos k Vánocům svým nejbližším? Znamení zvěrokruhu vám dají nekonečnou inspiraci! 

Doporučené články Více

S manželstvím by proto měli počkat do třicítky.


Býk


Pro lidi narozené ve znamení Býka jsou pro úspěšné manželství podstatné důslednost a stabilita. Tajemství udržení si šťastného, ​​dlouhodobého vztahu s vaším partnerem je zůstat si vzájemně oddaní.

Pomalý a plynulý průběh zajistí naplnění potřeb obou partnerů, což povede k dlouhodobému a naplněnému vztahu.

Vytvoření takové oddanosti vyžaduje značné množství času a energie, a tak ideální věk pro vstup do manželství je krátce po třicítce.

Horoskop na babí léto: Která znamení i tentokrát ostrouhají? Býci budou muset pořádně zabrat

Horoskop na babí léto: Která znamení i tentokrát ostrouhají? Býci budou muset pořádně zabrat

Léto se pomalu blíží ke konci a za chvíli je tady podzim. Pochmurné a deštivé dny s sebou přinesou i špatné zvěsti pro jednotlivá znamení. Na druhou stranu najde se pár výjimek jako všude, kterým se bude dařit. Jak na tom budete v tomto období zrovna vy?

Doporučené články Více

Blíženci


Lidé narození ve znamení Blíženců mají k manželství velmi zvláštní postoj. Jsou velice rozhodní a přesně ví, co chtějí od života.

Jste zkušení v přijímání závažných rozhodnutí a dokážete se jich držet.

Když ale přijde na manželství, ocitáte se najednou ve slepé uličce. Nejlepší čas na svatbu je proto v období, kdy vám bude 35 let.