Lež se neodpouští, s výjimkou té, která je kvůli dobré věci. Kteří lidé mají tendenci vodit nás za nos a jaké jsou jejich důvody? Část z toho prozrazují hvězdy.

Vodnář

Vodnář se nenechá ničím a nikým omezovat. Je těžké odhadnout jeho povahu, protože je plný paradoxů a protikladů. Mezi všechnými znameními je označován za rodilého lháře. Lhaní je součástí jeho každodenního života a nekonečné sliby také.

Horoskop Ravena Argoni: Jak vstoupíte do Nového roku?

Horoskop Ravena Argoni: Jak vstoupíte do Nového roku?

Jaký bude váš prosinec a jaký bude start do nového roku? Raven Argoni odhaluje tajemství prosince  jako startu do Nového roku. 

Doporučené články Více

Ryby

Ryby jsou uvnitř velmi křehké a zranitelné bytosti, ale navenek se to snaží zakrývat. Obměňují masky na obličeji - tváří se jako obětaví lidé s milosrdnou povahou, kteří slíbí i modré z nebe, ale skutečné činy nikdy není vidět v důsledku jejich lenosti.
 

Beran

Při Beranu člověk vždy ví, na čem je. Toto znamení usiluje o osobnostní rozvoj a nepotřebuje lhát. Nic neplánuje a žije přítomností, v níž, pokud se dostane nečekaně do problému, zalže jen proto, aby si pomohl.
 

Býk

Býk je loajální a trpělivý člověk, který přirozeně dobře vychází s lidmi. Jeho velkou slabostí je to, že nedokáže říci „ne“ a tak se často upíše vlastním slibům, které není schopen dodržet nebo naplnit. Je v tom však zcela „nevinně.“