Lež se neodpouští, s výjimkou té, která je kvůli dobré věci. Kteří lidé mají tendenci vodit nás za nos a jaké jsou jejich důvody? Část z toho prozrazují hvězdy.

Vodnář

Vodnář se nenechá ničím a nikým omezovat. Je těžké odhadnout jeho povahu, protože je plný paradoxů a protikladů. Mezi všechnými znameními je označován za rodilého lháře. Lhaní je součástí jeho každodenního života a nekonečné sliby také.

Jaký je váš osud podle horoskopu? Ovlivňuje ho karma! Co můžete změnit?

Jaký je váš osud podle horoskopu? Ovlivňuje ho karma! Co můžete změnit?

Máte někdy pocit, že se váš život odvíjí způsobem, který nemůžete ovlivnit? Vaše sluneční znamení je klíč k pochopení karmy z minulých životů. Když budete vědět, co vám je předurčeno, můžete získat kontrolu nad svým životem.

Doporučené články Více

Ryby

Ryby jsou uvnitř velmi křehké a zranitelné bytosti, ale navenek se to snaží zakrývat. Obměňují masky na obličeji - tváří se jako obětaví lidé s milosrdnou povahou, kteří slíbí i modré z nebe, ale skutečné činy nikdy není vidět v důsledku jejich lenosti.
 

Beran

Při Beranu člověk vždy ví, na čem je. Toto znamení usiluje o osobnostní rozvoj a nepotřebuje lhát. Nic neplánuje a žije přítomností, v níž, pokud se dostane nečekaně do problému, zalže jen proto, aby si pomohl.
 

Býk

Býk je loajální a trpělivý člověk, který přirozeně dobře vychází s lidmi. Jeho velkou slabostí je to, že nedokáže říci „ne“ a tak se často upíše vlastním slibům, které není schopen dodržet nebo naplnit. Je v tom však zcela „nevinně.“