Znamení zvěrokruhu toho napoví o vás hodně a i to, jak si rádi užíváte s..xuálních radovánek. Jste rádi nahoře, anebo máte raději klasiku? To vše hvězdy vědí. Jste totální prkno, anebo jste jako utržení ze řetězu? To všechno hvězdy vědí!

BERAN (21. 3. až 20. 4.) 

Vás ani tak nebere klasický s..x jako anál. Pro mnohé jde o zvláštní a nechutnou aktivitu, kdo ho ovšem jednou prožije, už to nechce jinak. Dejte si však pozor na hygienu!

Jak přežít zimu podle horoskopu

Jak přežít zimu podle horoskopu

Patříte mezi milovníky sněhových vloček a dlouhých zimních večerů anebo už se těšíte na první hřejivé paprsky slunce? Zima není pro většinu lidí zrovna nejoblíbenějším ročním obdobím. Mnozí trpí depresemi a chybí dobrá nálada. Jak přežít mrazivé měsíce ro

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. až 21. 5.) 

Nasedávejte na partnera jako na židli. Uvidíte, že tahle netradiční poloha nenadchne jen vás, ale i vašeho partnera. Možná budete ze začátku pociťovat ostych, ale poté, co se uvolníte, zažijete neuvěřitelnou­ slast.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) 

Hezky z boku a hlavně rychle. Pravidelné tempo a s..x tak trochu natvrdo jsou přesně to, co potřebujete. Pokud vás u toho někdo zatahá za vlasy, je to ještě lepší, a právě proto je pro vás tahle poloha tou pravou.