Znamení zvěrokruhu toho napoví o vás hodně a i to, jak si rádi užíváte s..xuálních radovánek. Jste rádi nahoře, anebo máte raději klasiku? To vše hvězdy vědí. Jste totální prkno, anebo jste jako utržení ze řetězu? To všechno hvězdy vědí!

BERAN (21. 3. až 20. 4.) 

Vás ani tak nebere klasický s..x jako anál. Pro mnohé jde o zvláštní a nechutnou aktivitu, kdo ho ovšem jednou prožije, už to nechce jinak. Dejte si však pozor na hygienu!

Znamení zvěrokruhu odhalí vaše nejtajnější obavy

Znamení zvěrokruhu odhalí vaše nejtajnější obavy

Každý z nás má v sobě skryté strachy. Často o nich ani nevíme a objeví se až v momentě, kdy to nejméně čekáme. Některé své strachy naopak známe a snažíme se dělat vše proto, abychom je nevypustili ven. Přece jen jsou ale i společné pro znamení zvěrokruhu

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. až 21. 5.) 

Nasedávejte na partnera jako na židli. Uvidíte, že tahle netradiční poloha nenadchne jen vás, ale i vašeho partnera. Možná budete ze začátku pociťovat ostych, ale poté, co se uvolníte, zažijete neuvěřitelnou­ slast.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) 

Hezky z boku a hlavně rychle. Pravidelné tempo a s..x tak trochu natvrdo jsou přesně to, co potřebujete. Pokud vás u toho někdo zatahá za vlasy, je to ještě lepší, a právě proto je pro vás tahle poloha tou pravou.