Nový rok bude velmi akční a ve znamení zpřísňování. Bude nutné se více kontrolovat a také se zaměřit na vlastí sebevědomí. Rok 2019 přinese i spoustu stresujících momentů a situací, takže je důležité naučit se pracovat se stresem, aby vás nepřeválcoval. Vyberte si antistresující metodu podle vašeho slunečního znamení.

Stres je v dnešní hektické době všude kolem nás. Pokud máte pocit, že jste nabití úzkostí a stresem, zkuste s tím něco udělat. A řiďte se vaším horoskopem, každému totiž prospěje něco jiného.

Hádky podle znamení zvěrokruhu. Kdo chystá pomstu a koho jen tak nerozhodíte?

Hádky podle znamení zvěrokruhu. Kdo chystá pomstu a koho jen tak nerozhodíte?

Hádky v každém vztahu probíhají odlišným způsobem. Někteří se dokážou na všem diplomaticky dohodnout, u jiných vzduchem létají talíře jako na běžícím páse a někteří raději mlčí, než aby něco museli řešit.

Doporučené články Více

Beran


Nezávislí Berani jsou plní energie. Když to přeženete, stres vás doslova pohltí. Vám prospěje, když budete často chodit, ideálně do kopce ve svém okolí, nebo zajdete do tělocvičny třeba na HEAT, při němž se simuluje vysokohorská turistika. Vám proti stresu pomůže jedině fyzická aktivita!

Býk


Býci, vy jste tvrdohlaví a velmi intenzivní, takže stres musíte neutralizovat něčím, co vám skutečně pomůže. Ideální způsob zvládání stresu je boxovací pytel nebo posilovna, kde ze sebe vydáte maximum.

Blíženci


Blíženci, vy jste dvě osoby v jedné, takže někdy jste ve stresu, jindy zase v pohodě. Pokud se budete chtít v roce 2019 vyhnout stresu, musíte se věnovat uklidňujícím aktivitám typu pletení, háčkování nebo malování. To je dost kreativní, takže se nebudete nudit, a zároveň dostatečně relaxační.

Rak


Raci jsou citliví a mají tendenci být defenzivní, jakmile se rozčilí. Pozor si dávejte v roce 2019 na kritiku, kterou nelibě nesete. Ideální metoda proti stresu? Zajděte někam, kde budete sami, ponořte se do svých myšlenek a dýchejte.

Šílené hádky zodiaku: Býci jsou vzteklouni, z Panny se stává démon

Šílené hádky zodiaku: Býci jsou vzteklouni, z Panny se stává démon

Posvítíme si na to, co tají jednotlivá znamení. Ve zvěrokruhu jsou i pěkní prevíti a falešní jedinci! Připravte se na pravdu! Některá znamení zvěrokruhu se promění naprosto v monstra a děsí nejen své okolí, ale i sebe! Co se skrývá v jednotlivých znameníc

Doporučené články Více