Naše znamení zvěrokruhu vypovídá hodně o naší osobnosti a o tom, kým jsme – zvláště, když tomu věříme.

My všichni máme vedle sebe lidi, kteří jsou nám podobní, ale někdy jejich znamení zvěrokruhu může mít vliv na to, jak dobře se k sobě hodíme.

Co nepřiznáte ani na mučidlech? Kozorozi jsou impulzivní, Ryby sobecké

Co nepřiznáte ani na mučidlech? Kozorozi jsou impulzivní, Ryby sobecké

Každý z nás tají nějakou tu chybku a horoskopy jsou k nám většinou laskavé a nevytahují naše nectnosti na světlo. Co před ostatními tajíte?

Doporučené články Více

Beran (19. březen až 21. duben)

Těm, kteří se narodili ve znamení Berana, není cizí dobrodružství. Vaše nadšení a dominantní osobnost vám dodává důvěryhodnost.

Máte spoustu energie, kterou můžete použít k dosažení svých ambicí. Buďte opatrní, i když máte tendenci být netrpěliví a impulzivní.

Vaším nejlepším přítelem jsou Váhy.

Když se chováte netrpělivě nebo trochu bláznivě, Váhy vás udrží v normálním stavu. Váhy mají vyrovnanou povahu, která doplňuje extremistickou mentalitu Berana.

Na míru žárlivosti má vliv vaše znamení. Kdo se řadí mezi největší žárlivce a komu jste šumák?

Na míru žárlivosti má vliv vaše znamení. Kdo se řadí mezi největší žárlivce a komu jste šumák?

Žárlivý je téměř každý člověk. Někdo ale tajně ve skrytu duše, jiný to jako důkaz lásky vypouští naplno ven. To, jak moc jsme žárliví, ovlivňuje i to, v jakém znamení jsme narozeni. A jak jsou na tom se žárlením jednotlivá znamení?

Doporučené články Více

Váhy jsou také horlivé kvůli jejich vášnivé povaze.

Býk (20. duben až 20. květen)

Pokud jste Býk, budete mít vytrvalou povahu. Ačkoli se vám nelíbí ukazovat své pocity ostatním, jste milující a vnímaví k jiným.

Občas jste tvrdohlaví, a proto se dostáváte do problémů, když jste žárliví nebo rozčilení. Vaše síla a velkorysost jsou obdivuhodné.

Vaším nejlepším přítelem jsou Ryby.

Ryby jsou dobrosrdečné, a proto vám dodají podporu, kterou potřebujete. On nebo ona s vámi nebudou bojovat, když se chováte tvrdohlavě nebo iracionálně.

Můžete se spolehnout na to, že se jim můžete vyplakat na rameni, když procházíte těžkým obdobím, a jste si jistí, že se o vás vždy postarají.

Blíženci (21. květen až 20. červen)

Bez ohledu na to, co se kolem vás děje, musíte říct něco vtipného. Jste společenští a intelektuální.

Nudě nedovolíte, abyste byli v depresi. Máte veselou povahu, díky čemuž jste tvořiví a umíte se přizpůsobit téměř každé situaci.

Vaším nejlepším přítelem je Vodnář.

Spolu tvoříte dvojici se stejně nekonfliktní povahou. Oba – Blíženci i Vodnáři – mají smysl pro jednoduché věci v životě, které si můžete vychutnat společně.

Se správným povzbuděním se vám svět nikdy nebude zdát nevýrazný. Máte dobrého přítele na party a zábavu.

Rak (21. červen až 22. červenec)

Přiznejte si to: Potřebujete vlastní prostor. Tím, že nemáte dostatek času být o samotě, z vás činí náladového člověka.

Vážíte si vztahy s rodinou a přáteli a máte tendenci všech chránit a dávat na ně pozor. Druzí oceňují vaše sympatie a představivost.

Vaším nejlepším přítelem je Střelec.

Střelec oceňuje vaši introvertní povahu. Spolu si budete moci popovídat o hlubších tématech. Jeho optimismus vás může dostat ze špatné nálady a může vám pomoci, abyste vyzkoušeli nové věci, které se vám budou líbit.