Ne že by měl každý předurčeného jen jednoho jediného kamaráda. Přesto k sobě některá znamení pasují lépe než jiná. Čtěte dál, ať víte, která se k sobě hodí vůbec nejvíc.

Každé z dvanácti znamení zvěrokruhu má své jedinečné přednosti i zápory, každé vyniká jinými charakterovými vlastnostmi. Která se k sobě ale nejvíc hodí jako přátelé? Některé kombinace potvrzují, že se k sobě přitahují protiklady. S kým byste se měli přátelit právě vy?

Proč se klukům líbíte, ale nechtějí s vámi chodit?

Proč se klukům líbíte, ale nechtějí s vámi chodit?

Prozradí to váš horoskop

Doporučené články Více

Beran (21. 3. – 20. 4.) a Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Hned první dvě znamení jsou protikladná. Ohniví Berani jdou do všeho po hlavě a často moc nepřemýšlejí, než se na něco vrhnou. Váhy často přemýšlejí až moc. Jsou to něžné a křehké bytosti, kterým více než prospívá, když mají vedle sebe energické tornádo.

Tato dvě znamení vzájemně vyvažují jak svoje přednosti, tak i nedostatky. Můžou se toho od sebe spoustu naučit. Jejich vztah funguje i proto, že Váhy chladí Beraní horkou hlavu. Berani jsou výbušní a často vyletí, Váhy jsou zase rození diplomati a milují harmonii. Jako jedni z mála dokážou s Berany vycházet. A Berani zase umí jejich mírnou povahu trochu opepřit.

Býk (21. 4. – 21. 5.) a Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Býci jsou velmi citlivé bytosti prožívající spoustu emocí, jen je neumí dát najevo. I proto se k nim skvěle hodí Ryby, které mají na city snad radar. Jejich empatie nezná mezí a do každého se umí dokonale vcítit, i do uzavřených a trochu neohrabaných Býků.

Býci jsou neuvěřitelně loajální bytosti, jako přátelé jsou velmi vytrvalí a jakmile se s nimi sblížíte, bude takový vztah trvat snad věčně. Ryby vedle sebe potřebují někoho, na koho je spoleh, protože mají často problémy s nízkým sebevědomím. A právě s Býkem po boku jako nejlepším přítelem si budou konečně moci být jisté. Býci vyrovnávají Rybí nevyváženost a občasnou přecitlivělost svou stabilitou a vyrovnaností. Stojí oběma nohama na zemi a umí na ní udržet i snivé Ryby.

Jak se vůbec zamilují znamení v horoskopu? Sedí to i na vás?

Jak se vůbec zamilují znamení v horoskopu? Sedí to i na vás?

Každý člověk se narodil za určitého postavení hvězd. Mnozí věří, že žijeme, pracujeme a také milujeme pod jejich vlivem …

Doporučené články Více