Ne že by měl každý předurčeného jen jednoho jediného kamaráda. Přesto k sobě některá znamení pasují lépe než jiná. Čtěte dál, ať víte, která se k sobě hodí vůbec nejvíc.

Každé z dvanácti znamení zvěrokruhu má své jedinečné přednosti i zápory, každé vyniká jinými charakterovými vlastnostmi. Která se k sobě ale nejvíc hodí jako přátelé? Některé kombinace potvrzují, že se k sobě přitahují protiklady. S kým byste se měli přátelit právě vy?

Hádky podle zvěrokruhu: Raci je nesnášejí, Berani rádi útočí!

Hádky podle zvěrokruhu: Raci je nesnášejí, Berani rádi útočí!

Hádky k životu patří, ale někdy se jimi necháme unést až moc. Když se však budeme řídit tím, co je typické pro jednotlivá sluneční znamení, hned bude hádka konstruktivnější. Jak se tedy co nejlépe pohádat?

Doporučené články Více

Beran (21. 3. – 20. 4.) a Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Hned první dvě znamení jsou protikladná. Ohniví Berani jdou do všeho po hlavě a často moc nepřemýšlejí, než se na něco vrhnou. Váhy často přemýšlejí až moc. Jsou to něžné a křehké bytosti, kterým více než prospívá, když mají vedle sebe energické tornádo.

Tato dvě znamení vzájemně vyvažují jak svoje přednosti, tak i nedostatky. Můžou se toho od sebe spoustu naučit. Jejich vztah funguje i proto, že Váhy chladí Beraní horkou hlavu. Berani jsou výbušní a často vyletí, Váhy jsou zase rození diplomati a milují harmonii. Jako jedni z mála dokážou s Berany vycházet. A Berani zase umí jejich mírnou povahu trochu opepřit.

Býk (21. 4. – 21. 5.) a Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Býci jsou velmi citlivé bytosti prožívající spoustu emocí, jen je neumí dát najevo. I proto se k nim skvěle hodí Ryby, které mají na city snad radar. Jejich empatie nezná mezí a do každého se umí dokonale vcítit, i do uzavřených a trochu neohrabaných Býků.

Býci jsou neuvěřitelně loajální bytosti, jako přátelé jsou velmi vytrvalí a jakmile se s nimi sblížíte, bude takový vztah trvat snad věčně. Ryby vedle sebe potřebují někoho, na koho je spoleh, protože mají často problémy s nízkým sebevědomím. A právě s Býkem po boku jako nejlepším přítelem si budou konečně moci být jisté. Býci vyrovnávají Rybí nevyváženost a občasnou přecitlivělost svou stabilitou a vyrovnaností. Stojí oběma nohama na zemi a umí na ní udržet i snivé Ryby.

Nevěra podle znamení: Blíženci podvádějí, Panny jsou oddané! Jakého partnera si vybrat?

Nevěra podle znamení: Blíženci podvádějí, Panny jsou oddané! Jakého partnera si vybrat?

To, kdy jste se narodili, přímo souvisí i s tím, jací jste v posteli nebo jaký máte charakter. Pokud si tedy právě vybíráte partnera, zvažte i to, kdy se narodil a co o něm jeho znamení zvěrokruhu vypovídá.

Doporučené články Více