Ne že by měl každý předurčeného jen jednoho jediného kamaráda. Přesto k sobě některá znamení pasují lépe než jiná. Čtěte dál, ať víte, která se k sobě hodí vůbec nejvíc.

Každé z dvanácti znamení zvěrokruhu má své jedinečné přednosti i zápory, každé vyniká jinými charakterovými vlastnostmi. Která se k sobě ale nejvíc hodí jako přátelé? Některé kombinace potvrzují, že se k sobě přitahují protiklady. S kým byste se měli přátelit právě vy?

Hříšný horoskop! Co je vaším největším pokušením?

Hříšný horoskop! Co je vaším největším pokušením?

Podívejte se s námi na to, ke kterému z hříchů máte podle horoskopu největší sklony…

Doporučené články Více

Beran (21. 3. – 20. 4.) a Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Hned první dvě znamení jsou protikladná. Ohniví Berani jdou do všeho po hlavě a často moc nepřemýšlejí, než se na něco vrhnou. Váhy často přemýšlejí až moc. Jsou to něžné a křehké bytosti, kterým více než prospívá, když mají vedle sebe energické tornádo.

Tato dvě znamení vzájemně vyvažují jak svoje přednosti, tak i nedostatky. Můžou se toho od sebe spoustu naučit. Jejich vztah funguje i proto, že Váhy chladí Beraní horkou hlavu. Berani jsou výbušní a často vyletí, Váhy jsou zase rození diplomati a milují harmonii. Jako jedni z mála dokážou s Berany vycházet. A Berani zase umí jejich mírnou povahu trochu opepřit.

Býk (21. 4. – 21. 5.) a Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Býci jsou velmi citlivé bytosti prožívající spoustu emocí, jen je neumí dát najevo. I proto se k nim skvěle hodí Ryby, které mají na city snad radar. Jejich empatie nezná mezí a do každého se umí dokonale vcítit, i do uzavřených a trochu neohrabaných Býků.

Býci jsou neuvěřitelně loajální bytosti, jako přátelé jsou velmi vytrvalí a jakmile se s nimi sblížíte, bude takový vztah trvat snad věčně. Ryby vedle sebe potřebují někoho, na koho je spoleh, protože mají často problémy s nízkým sebevědomím. A právě s Býkem po boku jako nejlepším přítelem si budou konečně moci být jisté. Býci vyrovnávají Rybí nevyváženost a občasnou přecitlivělost svou stabilitou a vyrovnaností. Stojí oběma nohama na zemi a umí na ní udržet i snivé Ryby.

Co na vás podle horoskopu postrádají vaši ex nejvíce?

Co na vás podle horoskopu postrádají vaši ex nejvíce?

Když opadne oblak šílenství, každý určitě dokáže jmenovat minimálně jednu věc, která mu na jeho ex chybí. A tohle chybí těm nešťastníkům, co se rozešli s vámi.

Doporučené články Více