Nikdo není dokonalý. Podle znamení zvěrokruhu zjistíte, jaké nedostatky budete muset skousnout u svého kluka!

BERAN

Kluci berani jsou králové sebestřednosti! A ke všemu také pěkně horké hlavy, co neustále na něco zapomínají. Právě berani jsou typičtí „neodepisovači“, takže na to myslete, až budete půl dne čekat odpověď na zprávu.

BÝK

Býci v mužském podání jsou nanejvýš pohodlní! Přesvědčit je k nějakému dobrodružství dá člověku zabrat. Rozhodně je ale nalakáte na jídlo. Jsou to totiž mimo jiné pěkně mlsní jazýčci!

Nejvíc nevěrný horoskop všech dob: Štíři, Býci i Vodnáři podvádějí! Je vůbec někdo podle hvězd věrný?

Nejvíc nevěrný horoskop všech dob: Štíři, Býci i Vodnáři podvádějí! Je vůbec někdo podle hvězd věrný?

Tak jak je to s tou nevěrou? Zajímá vás, co dostala do vínku jednotlivá znamení? Na tento horoskop musíte mít opravdu silné nervy, protože to vypadá, že pro podvádění je předurčen téměř každý. Je jen pár znamení, která jsou věrná, ale ta už jsou dávno roz

Doporučené články Více

BLÍŽENCI

Blíženci bývají trochu rozpolcení. Dost často a rychle mění náladu, ale i celkové postoje a názory na život. Dvě tváře blíženců navíc svádí k tomu, že se může jednat o budoucí podvodníky nebo minimálně kluki, co budou pomlouvat.

RAK

Raci jsou náladoví, podezíraví a nebojí se druhé citově vydírat. Jsou to hodně emotivní jedini, což má svoje krásné i nekrásné stránky. Dokáží vášnivě milovat stejně jako nenávidět. A také se dovedou pěkně vztekat!