Nikdo není dokonalý. Podle znamení zvěrokruhu zjistíte, jaké nedostatky budete muset skousnout u svého kluka!

BERAN

Kluci berani jsou králové sebestřednosti! A ke všemu také pěkně horké hlavy, co neustále na něco zapomínají. Právě berani jsou typičtí „neodepisovači“, takže na to myslete, až budete půl dne čekat odpověď na zprávu.

BÝK

Býci v mužském podání jsou nanejvýš pohodlní! Přesvědčit je k nějakému dobrodružství dá člověku zabrat. Rozhodně je ale nalakáte na jídlo. Jsou to totiž mimo jiné pěkně mlsní jazýčci!

Mayský horoskop pro období od 15. do 27. listopadu 2018: Začni žít své sny!

Mayský horoskop pro období od 15. do 27. listopadu 2018: Začni žít své sny!

Podle mayského kalendáře nastává období Orla, které tě vyzývá, aby ses nespokojovala s málem. Ať už se jedná o vztahy, práci nebo sebeurčení, máš nastavit vyšší laťku.

Doporučené články Více

BLÍŽENCI

Blíženci bývají trochu rozpolcení. Dost často a rychle mění náladu, ale i celkové postoje a názory na život. Dvě tváře blíženců navíc svádí k tomu, že se může jednat o budoucí podvodníky nebo minimálně kluki, co budou pomlouvat.

RAK

Raci jsou náladoví, podezíraví a nebojí se druhé citově vydírat. Jsou to hodně emotivní jedini, což má svoje krásné i nekrásné stránky. Dokáží vášnivě milovat stejně jako nenávidět. A také se dovedou pěkně vztekat!