Každé znamení má v lásce svou Achillovu patu. Která je ta vaše? A co budete muset překonat, abyste byli ve vztahu šťastní?

Beran. 

Musíte se naučit, že nikoho nezachráníte. Nezačínejte vztah s tím, že to či ono na partnerovi v budoucnu změníte. Můžete jen milovat a doufat, že na všechno váš protějšek dřív nebo později přijde sám. Taky se nesnažte sbírat a lepit rozbité kousky cizího srdce. Každý si musí pomoct sám.

CO VÁS ČEKÁ POSLEDNÍ MĚSÍC V ROCE? TAKOVÝ BUDE PROSINEC PRO VAŠE ZNAMENÍ: KDO BUDE PATŘIT MEZI NEJŠŤASTNĚJŠÍ?

CO VÁS ČEKÁ POSLEDNÍ MĚSÍC V ROCE? TAKOVÝ BUDE PROSINEC PRO VAŠE ZNAMENÍ: KDO BUDE PATŘIT MEZI NEJŠŤASTNĚJŠÍ?

Poslední měsíc roku je magický. Užíváme si přípravy na svátky a jejich kouzlo a zároveň se loučíme se starým rokem. Jaký bude prosinec pro vaše znamení?

Doporučené články Více

Býk.

Vášeň je neskutečně krásná věc. Ale po čase prostě vyprchá a vy se musíte smířit s tím, že nebudete mít každý víkend břicho plné motýlků. Ano, vztahy jsou někdy komplikované, bolestivé a náročné. Ale stojí to za to! Zkuste se smířit s tím, že i když vzrušení opadne, po vašem boku zůstává ta samá úžasná bytost, do které jste se zamilovali.

Blíženec.

Pokud stále hledáte lásku svého života a dokola v tom selháváte, zkuste se spíš zeptat sami sebe, jestli jste spokojení sami se sebou. Je totiž dost možné, že se snažíte najít dokonalého člověka, protože sami cítíte, že takoví nejste. Smiřte se s tím, že svět není dokonalý. Stačí, když z někoho uděláte perfektní bytost ve svých očích.