Každá žena je svým způsobem krásná, ať už za tím stojí fyzický vzhled, charisma nebo pozitivní energie, která z ní vyzařuje. Odborníci z oblasti astrologie tvrdí, že ženy narozené v následujících znamení zvěrokruhu mají speciální magnetickou přitažlivost, která z nich prakticky dělá neodolatelnou osobu pro opačné pohlaví.

Přečtěte si o tom více a zjistěte, jestli mezi ně náhodou nepatříte i vy!

Cikánský horoskop nahlédne až do vašeho nitra: Zjistěte, jací jste

Cikánský horoskop nahlédne až do vašeho nitra: Zjistěte, jací jste

Nadpřirozená kouzla a čáry byly po staletí spojené s věšteckým uměním romského národa. Cikánky četly budoucnost v křišťálové kouli nebo pomocí výkladu karet. Co vás čeká, vám dokázaly říct i díky čtení čar ve vaší dlani. Až do dnešní doby si Romové zachov

Doporučené články Více

Kozoroh

Ženy narozené v tomto znamení bývají opravdu silné osobnosti, mají atletickou postavu a výrazné rysy v obličeji, na které se jen těžko zapomíná. Jsou to typické brunetky, se světlou barvou očí a dokonale stavěným tělem. Jejich vzhled je v souladu s jejich silnou a energickou osobností, zatímco jejich hedvábná pokožka se každému muži vryje do paměti už navždy.

Lev

Hlasitá, sebevědomá a odvážná. Žena narozená ve znamení lva je typická vůdčí osobnost. Jsou to silné a elegantní bytosti. Také jsou známé pro svou přirozenou krásu, dlouhé nohy a jejich perfektní držení těla, které vás dostane do úžasu. Milují módu a jsou za všech okolností vždy elegantní a sladěné od hlavy až k patě. Nejsou to tedy žádné průměrné krásky, a také proto z nich často muži šílí.

Štír

Krásná, tajemná a smyslná - tyto tři slova dokonale vystihují ženu štíra. Krásné nohy, široká ramena a nezapomenutelná tvář se smyslnými rty a to hlavní, pronikavé oči! To je to, co dělá tyto ženy zvláštními. Většinou je zdobí krásné hnědé dlouhé a husté vlasy. Rády se oblékají, ale nikdy to nepřehání. Platí pro ně pravidlo – v jednoduchosti je krása a za tím si stojí. Kdo získá jejich srdce, ten bude nejšťastnější člověk na světě.