Nalézt životního partnera není v dnešní hektické době vůbec jednoduché. Našim maminkám a babičkám to přišlo tak nějak jednodušší. Pokud jste stále nenašli svojí spřízněnou duši, zkuste se řídit podle horoskopu a vyhledávat lidi, kteří jsou narozeni ve znamení, které se k vám hodí nejvíce. A která že to jsou?

Na životní lásku rozhodně nenarazíte každý den. Pokud ale máte pocit, že jste na ni nenarazili nikdy, zkuste jí jít trochu naproti. Astrologie je tajemná věda, která vám ale může dopomoci k bezmeznému štěstí lépe než ledajaký kouč. Zkuste se zamyslet, zda kolem sebe nemáte právě to znamení, které se k vám hodí nejvíce. Třeba už ho máte dlouho nablízku.

Jak přežít zimu podle horoskopu

Jak přežít zimu podle horoskopu

Patříte mezi milovníky sněhových vloček a dlouhých zimních večerů anebo už se těšíte na první hřejivé paprsky slunce? Zima není pro většinu lidí zrovna nejoblíbenějším ročním obdobím. Mnozí trpí depresemi a chybí dobrá nálada. Jak přežít mrazivé měsíce ro

Doporučené články Více

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Berani jsou sami dost silné osobnosti, a tak k sobě potřebují spíš klidného partnera, který jim bude dodávat harmonii a pohodu. Vhodnou kombinací pro Berany jsou právě emotivní a klidné Ryby, které s Berany vytvářejí silné vztahy.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

S Býky je soužití opravdová dřina, a tak je těžké najít k nim takové znamení, které by jim vyhovovalo. Rozhodně to nechce někoho krotkého, protože toho by Býci převálcovali. Vhodnou volbou budou Štíři, kteří si s povahou Býka poradí.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženci utvoří nejharmoničtější spojení s Váhami, a proto vyhledávejte partnery narozené v tomto znamení. Špatnou kombinací nebudou ani dva Blíženci, kteří se budou perfektně uspokojovat.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Raci vytvářejí dokonalé páry s Rybami. V takovém partnerství jde především o city, rodinu a emoce. Jsou to vztahy, ze kterých štěstí přímo září a jde o opravdu silná propojení.

Pozor, ať vám neuteče. Podle čeho poznáte, že jste potkala toho pravého

Pozor, ať vám neuteče. Podle čeho poznáte, že jste potkala toho pravého

Už jste v životě potkala několik mužů, kteří se zpočátku tvářili jako vaše druhé já, ale po nějaké době to vždy skončilo fiaskem? Přečtěte si, podle jakých sedmi signálů poznáte, že jste pravděpodobně narazila na toho pravého.

Doporučené články Více