A ako je na tom vaše znamenie? Čo patrí podľa hviezd medzi jeho najhoršie vlastnosti?

Baran

Ľudia narodení v tomto znamení patria medzi tých, ktorí sa často hádajú a čo je hlavné, tie hádky si mnohokrát užívajú. Radi sa prezentujú ako "dokonalí", no skutočnosť je taká, že ich sebavedomie je len hrané a dosť bojujú sami so sebou. Pochybujú o sebe a svojich schopnostiach, čo má často za následok, že bývajú podráždení. 

Nejlepší koníčky podle horoskopu! Co se hodí pro vás nebo pro vaše děti?

Nejlepší koníčky podle horoskopu! Co se hodí pro vás nebo pro vaše děti?

Když přijde na volný čas, měli bychom dělat věci, které nás baví, inspirují a nabíjejí naši duši. Proč se věnujete právě háčkování, když vás to ani trochu nenaplňuje? Proč chodíte na aerobik, když ho nesnášíte? Dělejte jen to, co vás baví, a vybírejte pod

Doporučené články Více

Býk

Najhoršou vlastnosťou Býkov je to, že sa nikdy nechcú posúvať ďalej. Rutina, ktorej sa roky držia im vyhovuje, čo je na ich vlastnú škodu. A možno práve preto im stále stroskotajú vzťahy. Býk nemá potrebu sa posúvať niekam ďalej. Či už zo strachu z nového, či z lenivosti, táto vlastnosť rozhodne nie jej závideniahodná. 

Blíženci

Dve tváre, ktoré vás dokonalé popletú. Žiadne iné znamenie sa nevyžíva v manipulácií a v klebetách, ako práve Blíženci. Nikto im nie je dostatočne dobrý, preto sa často stáva, že sa mi ich priatelia rýchlo zunujú a začnú si hľadať nových. 

Rak

Žiarlivosť. To je asi najhoršou vlastnosťou práve Rakov. Pridajte k tomu potrebu manipulácie a kontroly nad všetkým a vyjde z toho jedno - na týchto ľudí si treba dať jednoducho veľký pozor. Síce dokážu milovať tak, ako nikto iný, no zároveň tak i nenávidieť. Myslite na to.