A ako je na tom vaše znamenie? Čo patrí podľa hviezd medzi jeho najhoršie vlastnosti?

Baran

Ľudia narodení v tomto znamení patria medzi tých, ktorí sa často hádajú a čo je hlavné, tie hádky si mnohokrát užívajú. Radi sa prezentujú ako "dokonalí", no skutočnosť je taká, že ich sebavedomie je len hrané a dosť bojujú sami so sebou. Pochybujú o sebe a svojich schopnostiach, čo má často za následok, že bývajú podráždení. 

Znamení zvěrokruhu, u kterých vám nevěra neprojde

Znamení zvěrokruhu, u kterých vám nevěra neprojde

Jistě s námi budete souhlasit, že pro nevěru ve vztahu není místo. Ovšem najdou se mezi námi i takoví, kteří dokážou své polovičce odpustit a nezahodit vše, co mezi nimi bylo kvůli jednomu úletu. Někteří se však cítí natolik dotčeni, že tohle ublížení je

Doporučené články Více

Býk

Najhoršou vlastnosťou Býkov je to, že sa nikdy nechcú posúvať ďalej. Rutina, ktorej sa roky držia im vyhovuje, čo je na ich vlastnú škodu. A možno práve preto im stále stroskotajú vzťahy. Býk nemá potrebu sa posúvať niekam ďalej. Či už zo strachu z nového, či z lenivosti, táto vlastnosť rozhodne nie jej závideniahodná. 

Blíženci

Dve tváre, ktoré vás dokonalé popletú. Žiadne iné znamenie sa nevyžíva v manipulácií a v klebetách, ako práve Blíženci. Nikto im nie je dostatočne dobrý, preto sa často stáva, že sa mi ich priatelia rýchlo zunujú a začnú si hľadať nových. 

Rak

Žiarlivosť. To je asi najhoršou vlastnosťou práve Rakov. Pridajte k tomu potrebu manipulácie a kontroly nad všetkým a vyjde z toho jedno - na týchto ľudí si treba dať jednoducho veľký pozor. Síce dokážu milovať tak, ako nikto iný, no zároveň tak i nenávidieť. Myslite na to.