A ako je na tom vaše znamenie? Čo patrí podľa hviezd medzi jeho najhoršie vlastnosti?

Baran

Ľudia narodení v tomto znamení patria medzi tých, ktorí sa často hádajú a čo je hlavné, tie hádky si mnohokrát užívajú. Radi sa prezentujú ako "dokonalí", no skutočnosť je taká, že ich sebavedomie je len hrané a dosť bojujú sami so sebou. Pochybujú o sebe a svojich schopnostiach, čo má často za následok, že bývajú podráždení. 

Šílené hádky zodiaku: Býci jsou vzteklouni, z Panny se stává démon

Šílené hádky zodiaku: Býci jsou vzteklouni, z Panny se stává démon

Posvítíme si na to, co tají jednotlivá znamení. Ve zvěrokruhu jsou i pěkní prevíti a falešní jedinci! Připravte se na pravdu! Některá znamení zvěrokruhu se promění naprosto v monstra a děsí nejen své okolí, ale i sebe! Co se skrývá v jednotlivých znameníc

Doporučené články Více

Býk

Najhoršou vlastnosťou Býkov je to, že sa nikdy nechcú posúvať ďalej. Rutina, ktorej sa roky držia im vyhovuje, čo je na ich vlastnú škodu. A možno práve preto im stále stroskotajú vzťahy. Býk nemá potrebu sa posúvať niekam ďalej. Či už zo strachu z nového, či z lenivosti, táto vlastnosť rozhodne nie jej závideniahodná. 

Blíženci

Dve tváre, ktoré vás dokonalé popletú. Žiadne iné znamenie sa nevyžíva v manipulácií a v klebetách, ako práve Blíženci. Nikto im nie je dostatočne dobrý, preto sa často stáva, že sa mi ich priatelia rýchlo zunujú a začnú si hľadať nových. 

Rak

Žiarlivosť. To je asi najhoršou vlastnosťou práve Rakov. Pridajte k tomu potrebu manipulácie a kontroly nad všetkým a vyjde z toho jedno - na týchto ľudí si treba dať jednoducho veľký pozor. Síce dokážu milovať tak, ako nikto iný, no zároveň tak i nenávidieť. Myslite na to.