Střelec

Střelec žárlí málokdy, vrozený optimismus mu to ani nedovolí, je spíše zdravě ostražitý. Žárlivost je pro něj navíc značně nevýhodná, neboť on sám vyžaduje ve vztahu volnost. Pokud Střelce podvedete, urazí ho to, proto musíte počítat s následky.

Kozoroh

Kozorozi od partnera vyžadují absolutní věrnost. Žárlí, protože se obávají ztráty milované bytosti. I když to v jejich nitru vře, dokonale to skrývají. Kozorohům mnohdy i po rozchodu trvá velmi dlouho, než přijmou fakt, že má jejich ex nový vztah.

Jak jste opravdu staří: Střelci jsou věčné děti, Kozorozi se zas starými rodí

Jak jste opravdu staří: Střelci jsou věčné děti, Kozorozi se zas starými rodí

Je váš život plný her, nebo svou životní cestu pečlivě plánujete? Je pro vás víc dobrodružství, nebo dobré postavení? Znamení zvěrokruhu prozradí, jak je vlastně vaše duše opravdu stará.

Doporučené články Více

Vodnář

Vodnář je až příliš nad věcí, než aby se snížil k žárlivým výstupům. Občas se může nechat unést obavami z opuštění kvůli někomu zajímavějšímu, avšak nahlas to Vodnář ani za nic nepřizná. Spíše začne nenápadně monitorovat situaci.

Ryby

Ryby jsou velice náchylné k žárlivosti. Bývají podezřívavé a vidí i věci, které neexistují, trápí se. Ryba by nejradši znala partnerovy myšlenky. Umí intuitivně vycítit případnou nevěru, pak vás čeká dramatický výstup, na nějž asi nezapomenete.