Lev

Lvi nemají ani tak obavy ze ztráty drahé polovičky, ale z pocitu prohry a zraněné pýchy. Když žárlí, neradi to přiznávají, jsou až příliš hrdí. Lev nestrpí jiné osoby v blízkosti své lásky. Zradu zřídkakdy odpustí, vnímá ji jako obrovské ponížení.

Panna

Panny nebývají přehnaně žárlivé, na což má zajisté vliv i jejich schopnost sebeovládání. Pokud však přece jen Pannu přemůže podezřívavost, a nepřesvědčíte ji o tom, že jste jí věrní, můžete se dočkat i toho, že s vámi vztah jednoduše ukončí.

Komu můžete věřit? Berani vás potopí, Vodnáři rádi pomlouvají

Komu můžete věřit? Berani vás potopí, Vodnáři rádi pomlouvají

Na koho je spoleh a kdo vám klidně vrazí kudlu do zad? Nejste si jisti? Zjistěte, v jakém znamení jsou lidé ve vašem okolí narození a jejich znamení vám mnohé napoví. 

Doporučené články Více

Váhy

Váha začne žárlit pouze tehdy, když jí na partnerovi hodně záleží. Jestli ji něco doopravdy děsí, je to samota. Ve společnosti vás budou Váhy po očku sledovat, zjistí-li, že věnujete příliš pozornosti nějaké osobě, doma se hádce zřejmě nevyhnete.

Štír

Štíři jsou krajně podezíraví, majetničtí a žárliví. Od drahé polovičky vyžadují naprostou věrnost a oddanost. Štír je mimořádně vnímavý, zaregistruje sebemenší změnu ve vašem chování. Jakmile má podezření, chová se dost nepředvídatelně.