Kladné vlastnosti jednotlivých znamení nejspíš znáte, podívejte se s námi na ty negativní, ať víte, do čeho jdete!

Beran

sobecký, vznětlivý, neumí plánovat

Co nás čeká v novém roce? Pro tato znamení zvěrokruhu to bude rušný rok.

Co nás čeká v novém roce? Pro tato znamení zvěrokruhu to bude rušný rok.

Podle numerologických předpovědí máme před sebou mimořádně rušný rok! Každý z nás údajně přežije v roce 2019 něco výjimečného. Láska, s * x, dobrodružství a vzrušení jsou věci, kterým se budete v tomto roce těšit. Jelikož následující období našeho života

Doporučené články Více

Beran často myslí jen sám na sebe a není u něj nic neobvyklého říkat jen já, já, já. Beran také není dobrý posluchač, řešíte s ním nějaké dilema a odpovědí vám je jen prázdný pohled, je časté, že vás prostě vůbec neposlouchá. Beran nechápe pojem předvídavost a neumí si dělat plány dopředu. Beran dřív mluví než myslí, proto na vás vyhrkne všechno, a pak se diví, že jsou ostatní naštvaní.

Býk

líný, tvrdohlavý, pasivně agresivní

Často Býka přistihnete, že chce svou práci hodit na někoho jiného. Hlavně, aby se on příliš nepředřel. Býk je nejtvrdohlavější znamení ze všech. Jakmile si postaví hlavu, nehne s ním téměř nic. Když něco opravdu nechce udělat, je až agresivní. Je také mistr v manipulaci, s okouzlujícím úsměvem vás dostane přesně tam, kde vás chce mít. Býk dokáže okouzlit krásou, smyslem pro umění a je jako magnet pro opačné pohlaví, ale mnohdy všechny jen využívá.

Blíženci

neudrží tajemství, vrtkavý, povrchní

Žárlivci podle horoskopu: S Býkem si nezahrávejte, Blíženec vám nevěru oplatí

Žárlivci podle horoskopu: S Býkem si nezahrávejte, Blíženec vám nevěru oplatí

Žárlivost je sestrou lásky, říká se někdy, bývá ovšem také na vině mnoha tragédií. Jak snáší flirt váš partner či partnerka? Znamení horoskopu napoví.

Doporučené články Více

Blíženci rádi mluví. Pokud máte nějaké tajemství, jemu se nesvěřujte. Blíženec rychleji mluví než přemýšlí. Obvykle působí jako ve spěchu a nervózně. Když se mu něco nepovede, pravděpodobně hodí vinu na vás než by přiznal svou chybu. Jeho náladovost může být k zbláznění. Nálady se mu mění skoro z minuty na minutu a pro ostatní je to velmi náročné.

Rak

závistivý, citlivý na kritiku, neustále vyžaduje pozornost

Muž Rak je často „mamánek,“ když zavolá maminka, jde všechno stranou. Rak miluje pozornost a péči o svou osobu. Nesnáší však kritiku, on dělá vše správně a nikdy nedělá chyby. Jakmile ho urazíte nebo mu ublížíte, nikdy nezapomene. Jakmile ho oddaně milujete a chválíte, máte vyhráno. Rak je velmi emotivní a náladový, ale jeho nálady se dají snadno vypozorovat a není těžké se s nimi vyrovnat.