Hledáte vhodného partnera, který k vám bude dobře pasovat? Rozhlédněte se kolem sebe a hledejte i podle toho, co je pro něj typické podle znamení, ve kterém se narodil. S někým to bude přece jen jiskřit o něco víc.


Beran

Muž Beran miluje sport, výzvy a s..x. Je akční, agresivní a energický. Má rád ženy, které jsou ve skvělé kondici a které si věří. Se ženami ve znamení Střelce a Lva dosáhne nejlepších výsledků v jakémkoli snažení či boji, Blíženci a Vodnáři ho můžou také zaujmout, ovšem takové Váhy mu přinesou hodně frustrace. Nebude mít trpělivost s Kozorohy a Raky. Ryby a Býci pro něj budou spíše nejlepšími kamarádkami a manýrům Panen nebude rozumět ani trošku. Muž Beran rozhodně přispěje k ohňostroji ve vaší ložnici, ale taky k výbušným soubojům. Toužíte-li hrát první housle, s Beranem to rozhodně nepůjde.

Zvěrokruh. Proč jsou jednotlivá znamení v oblibě?

Zvěrokruh. Proč jsou jednotlivá znamení v oblibě?

Možná se dozvíte, proč jste si oblíbili zrovna toho svého, nebo proč on si zamiloval vás… Každý si rád přečte horoskop. Někdy nám poví i to, co jsme sami o sobě nevěděli… Například váš partner. Proč ho vlastně milujete? Opravdu to víte? Přemýšleli jste

Doporučené články Více

Býk

Muži Býci jsou romantičtí, praktičtí a zásadoví, ovšem dokážou být i panovační a tvrdohlaví. Zbožňují jídlo a milují peníze. Proto mají rádi ženy, které se umějí otáčet v kuchyni a kterým nevadí, že se mohou ušpinit. Romantiku zažijí s Rybami a Raky, se Štíry půjdou do všeho po hlavě. Společné zájmy je můžou spojit s Váhami, s Blíženci to bude spíše o kamarádství a s Berany to bude velmi žhavý vztah plný s..xu. Nebude jim to ladit s Vodnáři a Lvy, žena Býk je sice bude přitahovat, ale díky oboustranné tvrdohlavosti to může skřípat. Pozor, Býk se může zdát flegmatický, ale když se rozčilí, stojí to za to. Odpustit umí, ale nikdy nezapomene.

Blíženci

Muži Blíženci jsou upovídaní, trendy, milují knihy a obvykle mají spoustu přátel. Bývají štíhlí, zvědaví a často v sobě nosí dvě tváře, ne nadarmo se tomuto znamení říká „dvojčata“. Oslní ho žena, která ho dokáže rozesmát a která je upovídaná stejně jako on. Dává přednost štíhlým ženám se smyslem pro styl. Ženy Raci a Býci bývají dobrými kamarádkami, se Střelci je to bude vzrušovat. Podobný pohled na život bude mít s Pannami, Vodnářkami a s Váhami to zase bude velmi romantické. Blíženci muži se moc nesnesou se Štírkami, které pro ně nebudou mít pochopení. Budoucnost s muži ve znamení Blíženců nebývá jistá, ale přítomnost je zábavná a upřímná.

Rak

Muži Raci jsou citliví, extra starostliví, pečující, milující a často je najdete pouze u rodiny a jídla. Mají rádi svou ženu, ke které se chovají pozorně a neustále ji opečovávají. Svěřují se jen lidem, které považují za své blízké, k cizím jsou spíše odtažití. To může navenek působit jako arogance, ale je to jen obrana před okolím. Vyžadují věrnost a sami bývají věrní. Spřízněné duše najdou mezi Rybami, Raky a Štíry, perfektní dvojku vytvoří s Býkem (kuchyně + s..x), nebude jim to ladit s Vodnáři, Váhami a Střelci, protože ženy narozené v těchto znameních jsou pro ně až moc nezávislé a svobodomyslné.