Mnoho z nás má ve svém okolí ženy, které lze popsat jedním jednoduchým slovem – mrchy. Jsou to většinou atraktivní ženy, které jsou sebejisté, hrdé a jednají bez slitování. Bohužel ať chceme nebo ne, muži na ně jednoduše letí.

Vědci po dlouhodobém pozorování zjistili, že mužům se však takovýto typ žen v některých případech i hnusí. Nejspíš záleží, v jaké pozici se dotyčný právě nachází, zda je jen tichý pozorovatel či přímo účastník celého románku.

Slunce vstoupilo do Blížence: Vodnáře čeká láska, Váhy o ni budou bojovat

Slunce vstoupilo do Blížence: Vodnáře čeká láska, Váhy o ni budou bojovat

V úterý ráno vstoupí Slunce do temperamentního Blížence. Co to bude znamenat pro jednotlivá znamení? Budete se muset potýkat s prudkostí, upřímností a rafinovaností. A zvládat více věcí najednou. Při této konstelaci se budete muset naučit důvěřovat, abyst

Doporučené články Více

V celém horoskopu existuje pět znamení zvěrokruhu, které bývají rozené mrchy. Která znamení to jsou? 

Lev

Přesněji řečeno tedy Lvice. Tyto ženy kladou vysoké nároky nejen na sebe, ale i na svého manžela, děti, přátele, jednoduše na všechny ve svém okolí. K tomu, aby byly spokojené, potřebují vysoký plat a pochopitelně být na vysoké pracovní pozici. Slovo ne a nejde to, pro ně ve slovníku nemá místo. Všechny problémy mají pro ně řešení a nebojí se sebevětší výzvy.

Štír

Ženy narozené v tomto znamení moc dobře ví, co vytáhnout, aby vás to zabolelo. Často si vyhledávají křehké a citlivé osoby, kterým záměrně ubližují. Žádné servítky od těchto žen tedy nečekejte, jednají vždy na rovinu a řeknou vše, co si zrovna myslí, i když se to třeba vůbec nehodí. Umějí však urážky zaobalit tak, že vám v prvních sekundách ani nedojde, že vás právě urazily. Jsou to mazané a vychytralé ženy, od kterých nikdy nevíte co čekat.