Pokud jste ještě neměly tu možnost poznat samy sebe v mateřské roli, možná si čas od času kladete otázku, jak ji budete zvládat. Máme pro vás přehled mateřských vlastností podle zvěrokruhu.

Zajímá vás, jaká jednoho dne budete máma? Jestli starostlivá, hysterická, pedantská nebo nad věcí? Hvězdy vám napoví.

HOROSKOP PODLE PRACOVNÍ ZÁTĚŽE: Štíři se k práci staví zády! A Panny se sedřou z kůže!

HOROSKOP PODLE PRACOVNÍ ZÁTĚŽE: Štíři se k práci staví zády! A Panny se sedřou z kůže!

Určitě jste si už alespoň jednou přečetli svůj horoskop. Víte ale, jak moc jste pracovití? Pokud si tedy právě vybíráte partnera a nechcete, aby to byl nějaký lenoch, nahlédněte do našeho pracovního horoskopu. Nic nezůstane skryto a vše vyleze na povrch.

Doporučené články Více

1) Máma ve znamení Berana (21. 3. – 19. 4.)

Beranky budou hodně autoritativní a energické maminky. Jejich děti si vždycky budou dost dobře vědomé toho, že něco udělaly špatně a že je mamka asi nepochválí. Vzhledem k tomu, že ženy ve znamení Berana neustále srší nápady a energií, budou pro své děti velkou inspirací a vzorem. Budou je také podporovat ve všem, do čeho se pustí, a proto děti Beranek rozhodně nebudou trpět komplexy nebo pocity méněcennosti.

2) Máma ve znamení Býka (20. 4. – 20. 5.)

Děti žen narozených ve znamení Býka budou mít ve svém životě úžasné rodinné zázemí. Býčice se totiž vynasnaží, aby se domů vracely vždy rády a s důvěrou. Mateřská náruč a pochopení, to je přesně to, co svým dětem budou poskytovat celý život. Někdy jsou maminky ve znamení Býka až příliš benevolentní a děti snadno rozmazlí. V ten moment ale promlouvá jejich tvrdohlavost a vzniklou anarchii rychle vrátí do latě.

3) Máma ve znamení Blížence (21. 5. – 21. 6.)

Tyhle maminky mají skutečný smysl pro humor a nadsázku. Základním pilířem pro výchovu jejich dětí je komunikace. Budou se svými dětmi číst pohádky, hrát divadlo, chodit do kina i na přednášky. Zkrátka je naučí vnímat svět tak, jak jej vnímají ony. Někdy by si však měly dát pozor na přílišný chaos a uvědomit si, že děti potřebují jistá pravidla. Alespoň co se spánku a stravy týče.