Jak jste na tom se smyslem pro humor? Umíte se zasmát cizím vtipům i narážkám na svou vlastní osobu, nebo s vámi není žádná sranda? Možná vám napoví znamení zvěrokruhu, v němž jste se narodili. Co totiž máme dáno do vínku, jen těžko změníme. Jak jste na tom?

Beran

Berani jsou přirozeně zábavní a opravdu jsou schopní udělat skoro cokoli, aby se dav smál. Jsou však taky sarkastičtí a někdy se stává, že ostatním to přijde přes míru. Berani milují smích a naneštěstí taky hrubé poznámky zejména o tom, jak druzí vypadají. Na druhou stranu to říkají s takovou lehkostí a nadhledem, že se na ně nemůžete zlobit.

TÝDENNÍ HOROSKOP: Vodnář se zamiluje, Býk se psychicky složí

TÝDENNÍ HOROSKOP: Vodnář se zamiluje, Býk se psychicky složí

Máme tu opět nový týden a s ním přicházejí i nové začátky! Jaký bude start do těchto dní pro vaše znamení? Hvězdy to ví, ten pravý podzim je tu! Co vás čeká další říjnový týden? Novoluní očistí všechny energie...

Doporučené články Více

Býk

Býci jsou velmi zábavní, a to tak, že se budete válet po zemi a budete se snažit popadnout dech, jak moc se budete smát. Lechtivé vtipy? Černý humor? Drsný humor? Cokoli řeknou, bude legrační. A legračně dokážou podat téměř cokoli, o čem budou vykládat. Máte-li silný žaludek na zvrácené žerty, sejděte se s Býkem.

Blíženci

Blíženci jsou takovou komiksovou postavou zvěrokruhu. Jako by se narodili kvůli tomu, aby vás rozesmáli. Jejich duální povaha ale způsobuje, že jejich rádoby na pohled lehký vtípek má i hlubší podtext. Někdy jsou tak trochu dětinští a dokážou vytáhnout v pravý čas anekdotu, která okamžitě zlehčí komplikovanou situaci.