Jak jste na tom se smyslem pro humor? Umíte se zasmát cizím vtipům i narážkám na svou vlastní osobu, nebo s vámi není žádná sranda? Možná vám napoví znamení zvěrokruhu, v němž jste se narodili. Co totiž máme dáno do vínku, jen těžko změníme. Jak jste na tom?

Beran

Berani jsou přirozeně zábavní a opravdu jsou schopní udělat skoro cokoli, aby se dav smál. Jsou však taky sarkastičtí a někdy se stává, že ostatním to přijde přes míru. Berani milují smích a naneštěstí taky hrubé poznámky zejména o tom, jak druzí vypadají. Na druhou stranu to říkají s takovou lehkostí a nadhledem, že se na ně nemůžete zlobit.

Jak se vyhnout hádkám podle hvězd

Jak se vyhnout hádkám podle hvězd

Každý z nás má jiné mouchy. Někoho vytočí maličkost, jiný vše přejde s ledovým klidem. Co vás zaručeně naštve? Na co si dávat pozor a vyhnout se krizovým situacím podle zvěrokruhu? Mrkněte a budete chytřejší. 

Doporučené články Více

Býk

Býci jsou velmi zábavní, a to tak, že se budete válet po zemi a budete se snažit popadnout dech, jak moc se budete smát. Lechtivé vtipy? Černý humor? Drsný humor? Cokoli řeknou, bude legrační. A legračně dokážou podat téměř cokoli, o čem budou vykládat. Máte-li silný žaludek na zvrácené žerty, sejděte se s Býkem.

Blíženci

Blíženci jsou takovou komiksovou postavou zvěrokruhu. Jako by se narodili kvůli tomu, aby vás rozesmáli. Jejich duální povaha ale způsobuje, že jejich rádoby na pohled lehký vtípek má i hlubší podtext. Někdy jsou tak trochu dětinští a dokážou vytáhnout v pravý čas anekdotu, která okamžitě zlehčí komplikovanou situaci.