Nespavost je nepříjemná, zvláště když jí trpíte téměř každý den. Bez kvalitního spánku nemůžete stoprocentně fungovat, natož dělat věci, které byste chtěli. Zkuste vyřešit nespavost a problémy se spánkem na základě vašeho zvěrokruhu.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Beranům pomůže proti nespavosti klid před usnutím. Minimálně tři hodiny před tím, než ulehnou do postele, by neměli cvičit ani se věnovat nějaké fyzicky náročnější aktivitě. Berani jsou energické znamení, a čím více energie načerpají navečer, tím hůře se jim bude usínat.

HOROSKOP PODLE PRACOVNÍ ZÁTĚŽE: Štíři se k práci staví zády! A Panny se sedřou z kůže!

HOROSKOP PODLE PRACOVNÍ ZÁTĚŽE: Štíři se k práci staví zády! A Panny se sedřou z kůže!

Určitě jste si už alespoň jednou přečetli svůj horoskop. Víte ale, jak moc jste pracovití? Pokud si tedy právě vybíráte partnera a nechcete, aby to byl nějaký lenoch, nahlédněte do našeho pracovního horoskopu. Nic nezůstane skryto a vše vyleze na povrch.

Doporučené články Více

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Býkům udělá dobře před spaním, když se naloží do teplé (ne horké) vany nebo si dají příjemnou aromaterapeutickou masáž s éterickými oleji. Ideální je levandule, která jim hezky voní, navíc má zklidňující účinky. Býci si mohou taky nakapat několik kapek levandule za zápěstí či na polštář.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci, jestli chcete spát, musíte bezpodmínečně vyhodit z ložnice vše, co vás může rušit. Nesmíte tam mít televizi, počítač ani tikající hodiny. Telefon si nechte v jiné místnosti a vypněte si veškerá upozornění. Jestli chtějí Blíženci dobře spát, měli by před spaním číst, ovšem ne žádný napínavý thriller, raději nějakou romantiku nebo poezii.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci by měli poslouchat před spaním meditační nahrávky, nejvhodnější jsou pro ně zvuky moře nebo deště. Mohou si též pouštět klidnou hudbu, soustředit se na své dýchání a nemyslet na nic, co jim způsobuje stres nebo obavy.