Zima už pomalu ustupuje a nadvládu přejímá pozitivní období roku. Na mnohé z nás „přichází jaro“, a tak se mnozí nevyhneme menším úletům či zakoukání. Zjistěte podle znamení, jak bude váš partner nebo partnerka žárlit.

Někteří žárlí na důkaz své velké lásky, pro jiné je žárlivost zbytečná. Můžete zažít dramatický výstup nebo se váš partner bude užírat uvnitř. Někteří mají také bujnou fantasii a vidí nevěru všude. Pojďme se tedy podívat na jednotlivá znamení, ať víte, na čem se svým partnerem či partnerkou jste.

ZNÁTE TRADIČNÍ CIKÁNSKÝ HOROSKOP? Jste narozeni ve znamení Dýky, Koruny nebo Svíčky?

ZNÁTE TRADIČNÍ CIKÁNSKÝ HOROSKOP? Jste narozeni ve znamení Dýky, Koruny nebo Svíčky?

Cikáni měli svou moudrost, která modernímu člověku mnohdy uniká. Jestli jste Vodnář, Panna nebo Rak jistě víte, a tak máte svou charakteristiku prostudovanou dopodrobna.

Doporučené články Více

Beran

Na Berany si dejte pozor, při sebemenším náznaku nevěry udělají scénu klidně i na veřejnosti. Nevěra partnera je pro ně něco zcela nepředstavitelného. Pomůže, když je ubezpečíte o své lásce.

Býk

Býk má rád jistotu a je nejenom žárlivý, ale i majetnický. Případnou nevěru neodpouští. Raněný Býk dokáže vzteky ničit všechno kolem sebe a nikdy nezapomíná.

Blíženci

Blíženci jsou umírněnější a na nevinném společenském flirtování nevidí nic špatného, ale zas to nepřehánějte. Výjimka se samozřejmě vždycky najde.

Rak

Rak si svého partnera přivlastňuje, je žárlivý a podezíravý. Podle míry žárlivosti se pozná, jak vás má Rak rád. Čím více na vás žárlí, tím víc miluje. Žárlivé výstupy alespoň nedělá ne veřejnosti, ale nechává si je na doma, kde to ovšem stojí za to.

Měsíční horoskop na leden 2019

Měsíční horoskop na leden 2019

Dlouho očekávaný rok 2019 vstupí za pár dnů do našich životů! O tom, jaká bude nová roční sezóna, mnohé napoví už leden. A vy si právě teď můžete přečíst velký lednový horoskop! Zatím je tento měsíc čistý nepopsaný list, ale osud už se brzy rozepíše a zač

Doporučené články Více