Zima už pomalu ustupuje a nadvládu přejímá pozitivní období roku. Na mnohé z nás „přichází jaro“, a tak se mnozí nevyhneme menším úletům či zakoukání. Zjistěte podle znamení, jak bude váš partner nebo partnerka žárlit.

Někteří žárlí na důkaz své velké lásky, pro jiné je žárlivost zbytečná. Můžete zažít dramatický výstup nebo se váš partner bude užírat uvnitř. Někteří mají také bujnou fantasii a vidí nevěru všude. Pojďme se tedy podívat na jednotlivá znamení, ať víte, na čem se svým partnerem či partnerkou jste.

Proč na vás ostatní žárlí? Zjistěte to podle svého znamení

Proč na vás ostatní žárlí? Zjistěte to podle svého znamení

Jaké vlastnost, která je záviděníhodná, je typická pro konkrétní znamení? 

Doporučené články Více

Beran

Na Berany si dejte pozor, při sebemenším náznaku nevěry udělají scénu klidně i na veřejnosti. Nevěra partnera je pro ně něco zcela nepředstavitelného. Pomůže, když je ubezpečíte o své lásce.

Býk

Býk má rád jistotu a je nejenom žárlivý, ale i majetnický. Případnou nevěru neodpouští. Raněný Býk dokáže vzteky ničit všechno kolem sebe a nikdy nezapomíná.

Blíženci

Blíženci jsou umírněnější a na nevinném společenském flirtování nevidí nic špatného, ale zas to nepřehánějte. Výjimka se samozřejmě vždycky najde.

Rak

Rak si svého partnera přivlastňuje, je žárlivý a podezíravý. Podle míry žárlivosti se pozná, jak vás má Rak rád. Čím více na vás žárlí, tím víc miluje. Žárlivé výstupy alespoň nedělá ne veřejnosti, ale nechává si je na doma, kde to ovšem stojí za to.

Pro co byste podle horoskopu riskovali všechno?

Pro co byste podle horoskopu riskovali všechno?

Kvůli čemu byste dělali psí kusy? Za co jste ochotní klidně položit život? Je to dost ovlivněné datem vašeho narození.

Doporučené články Více