Zima už pomalu ustupuje a nadvládu přejímá pozitivní období roku. Na mnohé z nás „přichází jaro“, a tak se mnozí nevyhneme menším úletům či zakoukání. Zjistěte podle znamení, jak bude váš partner nebo partnerka žárlit.

Někteří žárlí na důkaz své velké lásky, pro jiné je žárlivost zbytečná. Můžete zažít dramatický výstup nebo se váš partner bude užírat uvnitř. Někteří mají také bujnou fantasii a vidí nevěru všude. Pojďme se tedy podívat na jednotlivá znamení, ať víte, na čem se svým partnerem či partnerkou jste.

 Velký horoskop na leden: Býky čeká nové přátelství a Panny skolí únava

Velký horoskop na leden: Býky čeká nové přátelství a Panny skolí únava

Co vás čeká v prvním měsíci roku 2019? To budete koukat. Přečtěte si, kdo potká pravou lásku, jaké změny na vás čekají a na co byste si měli dát pozor. Horoskop na leden vás určitě překvapí. 

Doporučené články Více

Beran

Na Berany si dejte pozor, při sebemenším náznaku nevěry udělají scénu klidně i na veřejnosti. Nevěra partnera je pro ně něco zcela nepředstavitelného. Pomůže, když je ubezpečíte o své lásce.

Býk

Býk má rád jistotu a je nejenom žárlivý, ale i majetnický. Případnou nevěru neodpouští. Raněný Býk dokáže vzteky ničit všechno kolem sebe a nikdy nezapomíná.

Blíženci

Blíženci jsou umírněnější a na nevinném společenském flirtování nevidí nic špatného, ale zas to nepřehánějte. Výjimka se samozřejmě vždycky najde.

Rak

Rak si svého partnera přivlastňuje, je žárlivý a podezíravý. Podle míry žárlivosti se pozná, jak vás má Rak rád. Čím více na vás žárlí, tím víc miluje. Žárlivé výstupy alespoň nedělá ne veřejnosti, ale nechává si je na doma, kde to ovšem stojí za to.

Buďte připraveni předem! Tímto Vás mohou naštvat jednotlivá znamení zvěrokruhu!

Buďte připraveni předem! Tímto Vás mohou naštvat jednotlivá znamení zvěrokruhu!

Ohniví Berani jsou známí svou energetickou a vášnivou povahou. S tím je také bohužel spojeno to, že dokážou vybuchnout do slova jako mina.

Doporučené články Více