Listopad nám začal zabarvovat listí do pestrobarevných odstínů a teploty klesají až k bodu mrazu. Zjistěte, co vás čeká v tomto měsíci a připravte se na mnohé nástrahy přicházejících studených dnů. Někdo se bude těšit z nových setkání. Někoho naopak čekají nepříjemné zdravotní komplikace a někdo další si užije fantastický příval energie a pozitivního nadhledu.

Beran

Milí Berani, čeká vás akční a poněkud divočejší období! Uran se od 6. listopadu nachází ve vašem znamení a je v trigonu s Merkurem, což je pro mnohé z vás tzv. nový vítr. Jejich kombinace vám po celý měsíc dodává mimořádnou čilost a originální myšlení. To využíváte zejména v pracovním prostředí, kde si vytváříte skvělé šance v kariérním růstu, jste opravdovými jedničkami! Kolem 10. listopadu je velká pravděpodobnost dosažení patřičných výsledků. V lásce je to ale zase naopak jako na houpačce. Chvíli klid a chvíli hádky. Uran je v opozici na Venuši a v partnerství dochází ke krizi a nečekaným rozvratům. Pozor na období kolem 20. listopadu, tyto dny nejsou pro vás příznivé a potřebujete se spíše uklidnit. Co se financí týče, zpočátku to vypadá nepříjemně, ale dobroděj Jupiter se chopí práce a nakonec vám rád pomůže!

Býk je lemra líná, Rak je pijavice a Lvi jsou arogantní! Tohle je hodně drsný horoskop!

Býk je lemra líná, Rak je pijavice a Lvi jsou arogantní! Tohle je hodně drsný horoskop!

Každé znamení zvěrokruhu v sobě ukrývá jak dobré vlastnosti, tak ty špatné. A právě na stinné stránky se dnes zaměříme. Příjemné čtení to nebude, pravda někdy bývá krutá a bolestná. Někteří to vehementně popřou, že takoví přece nejsou, je docela možné, že

Doporučené články Více

Láska

Beránci, máte obrovské šance oslovit mnoho zajímavých lidí. Do 14. listopadu je vám stále přáno, protože vaše aktivní jednání funguje na plné obrátky. Mars tvoří sextil k vašemu znamení a díky jejich vlivu se cítíte i více atraktivní. V následujících dnech se pak malinko uklidníte a vaše touha hnát se za něčím dopředu se také zmírní. Zřejmě již nemáte tak velký zápal přeskakovat od jedné známosti ke druhé, takže se mnozí spíše stabilizujete, bravo! Dejte však pozor na občasné nepřiměřené reakce. Horkou krev ve vás rozproudí Luna, která aktivuje vaši podrážděnost kolem 18. listopadu. V této době reagujete přecitlivěle a věci řešíte razantním a bleskovým způsobem. Berani, nic neuspěchejte, poté vás to může o to více mrzet! Jestliže procházíte krizí ve vztazích, můžete v těchto dnech přidat do ohně, což vám ale vůbec nestojí za to. Vyplatí se pozastavit a vyčkat na pozdější chvíli.

Býk

Milí Býci, ještě do 5. listopadu se Uran nachází ve vašem znamení. První dny v tomto měsíci pro vás mohou tedy stále znamenat nějaké změny, a to zejména ve finanční oblasti. Co se týče celkové atmosféry první poloviny měsíce, Mars je v kvadratuře k vašemu znamení a do 15. listopadu ovlivňuje negativně vaše vztahy na pracovišti a s opačným pohlavím. Následně se však situace začne obracet k lepšímu a vy se cítíte více akční. Máte lepší postoj v práci a ani se šéfem se tolik nehádáte. Ve vztazích jste zase více otevřeni novým příležitostem. Zadaní se však tento měsíc trošku trápí a to zejména kvůli chování protějška. Jupiter tvoří do 7. listopadu totiž negativní vazbu k vašemu znamení a mnozí máte pocit, že vás vaše zlatíčko záměrně zlobí. Kolem 22. listopadu vás ale čeká harmonizace a méně hádek. Co se týče peněz, zde vás čekají na počátku měsíce určité ztráty, nicméně žádný dramatický scénař se nekoná, vše posléze dorovnáte.

Láska
Rozepře mezi vámi a druhým pohlavím trvají až do 14. listopadu, jelikož Mars stále vyvíjí nátlak na vaše znamení. Nejsou tedy překvapením ani hádky, ani zklamání v lásce. Váš idol vás permanentně něčím nepříjemným zatěžuje a vám z toho jde hlava kolem. Nebojte se však Býčci, přehoupne se polovina měsíce a začnete se cítit mnohem lépe! Konstelace přejí zlepšení vašich dosavadních vztahů, takže nakonec to není tak zlé, jak se to na začátku jevilo. Kolem 16. listopadu jde znát lepší atmosféra a také se vám začíná více dařit v navazování kontaktů! Hvězdy vám přejí, jste více pozitivní a o to více získáváte pozornost. Je také velká pravděpodobnost, že se se svým potenciálním protějškem seznámíte skrze své přátele. Jestliže s nimi navštívíte například nějaké sportovní centrum, své šance ještě zvýšíte, protože planety nyní vysílají nebeské energie právě na tato místa. Hodně štěstí!

Co tají jednotlivá znamení: Vodnáři chtějí vyvolat soucit, Panny skrývají neřesti

Co tají jednotlivá znamení: Vodnáři chtějí vyvolat soucit, Panny skrývají neřesti

Každý z nás má tajemství, se kterým se mu na veřejnost příliš nechce. Co tají jednotlivá znamení? 

Doporučené články Více