Střelec

Milí Střelci, Slunce ve Vahách je v krásném postavení vůči vašemu znamení, takže se zlepšuje vaše vitalita a celkové zdravíčko. Pokud někteří máte vleklé zdravotní potíže, mohou v tomto měsíci výrazně polevit! Ve vztazích nezažíváte nic vážného, stále však zkoumáte a objevujete. Mars je k vašemu znamení příznivě nakloněn a přispívá vaší dobrodružné povaze. Kolem 19. října se těšte na nový přísun známostí. I v práci si vedete skvěle, dosahujete skvělých výsledků a daří se vám jít kolegům příkladem. Kolem 17. října šlapete jako hodinky a neznáte slovo překážka, jste odvážní a vrháte se do všeho s chutí. Po finanční stránce na tom také nejste špatně, jen dávejte pozor na dny kolem 20. října. Hrozí buď špatná investice nebo obchod. Neuzavírejte smlouvy a dbejte na zvýšenou opatrnost vůči podvodům, mohou se teď kolem vás více rozmnožit! Vliv úplňku v Býku (24.10.) na vaše znamení: osvětluje se oblast vaší práce. Máte něco za lubem a nepovolíte, dokud si neprosadíte své.

LÍBACÍ HOROSKOP: Štír je vášnivý hřebec z telenovely, Rak slintá jako bernardýn

LÍBACÍ HOROSKOP: Štír je vášnivý hřebec z telenovely, Rak slintá jako bernardýn

Znamení zvěrokruhu odhalí opravdu hodně věcí o vaší osobě. Pokud jste si vyhlédla nový objev a po fyzické stránce vás přitahuje, určitě v sobě řešíte otázku, jak tento chlapík asi líbá. Bude se vám to s ním líbit a jeho rty z vás udělají vášnivou Rosalind

Doporučené články Číst více


Láska

Toužíte se seznamovat a poznávat nové. Jdete kupředu a neustále objevujete nové lidi, planetární aktéři vás skvěle podporují v tom, jak nezůstat na jednom místě. Mars je v sextilu na vaše znamení a to vám dodává potřebu pohybu kupředu! Hvězdy napovídají, že obrovský zápal a nadšení ze seznamování prožíváte především ve dnech kolem 19. října. Stíháte se věnovat více novým lidem najednou, nedělá vám potíže chodit od jedné schůzky na druhou. Pro nalezení vhodné osoby pro vaši povahu zvolte dny kolem 12. října, v tomto čase totiž víte nejlépe, kdo je pro vás vhodný a co potřebujete ke své spokojenosti, vaše intuice kulminuje! Mnozí se však ale spíše rozhlížíte, takže možná nakonec přijdete na to, že lásce necháte prozatím volný průběh. U těch z vás, kteří mají co dočinění například se svým bývalým spolužákem či spolužačkou, to platí dvojnásob.

Peníze

S penězi v tomto období nemáte žádné větší potíže. Je naopak možné, že se vám rychle dostávají do rukou a to díky vašemu sklonu rychle činit a vyjednávat. Jistý výtěžek se vám může podařit získat kolem 14. října, jelikož Luna se nachází právě ve vašem znamení a může rozhýbat něco přínosného. Dokonce v těchto dnech lépe rozlišujete, které věci jsou vhodné a co je naopak zbytečné. Nejednáte tedy podle toho, co momentálně chcete, ale co potřebujete. Pozor však na zmatené jednání kolem 20. října. I přestože si nejste v tomto období jisti investicí, můžete jí pod nátlakem podlehnout. Zbystřete i co se podvodů týče. Je pravděpodobné, že se takové situace mohou za zvláštních okolností vyskytnout. Nenechte se napálit, hvězdy zkouší vaši odolnost! Snažte se získat co nejvíce informací, ať následně nelitujete!

Kozoroh

Milí Kozorozi, v říjnovém období vás může potrápit častější únava, vyčerpání a jste náchylnější k nemocem. Kvadratura Slunce ve Vahách k vašemu znamení není zrovna hojivým balzámem, ale nemějte obavy, od 23. října se naštěstí opět dostáváte do kondice! V lásce můžete díky sextilu Venuše zapůsobit na osoby opačného pohlaví. Vyrazte kolem 11. října někam s přáteli, kteří vás mohou s někým zajímavým seznámit. Po pracovní stránce máte až do 9. října splín, což se týká zejména vaší mentální obratnosti. Práce vás nebaví a také si procházíte nepříjemnými výslechy od šéfa. Vztahy se však následně zlepší, jelikož se Merkur hezky napojí k vašemu znamení, takže se s nadřízeným lépe dorozumíte. Co se týče financí, nejste na tom špatně a je dost možné, že se vám podaří něco velmi hodnotného získat! Vliv úplňku v Býku (24.10.) na vaše znamení: v tomto čase vystupují do popředí rodinné záležitosti. Některé z dětí může mít tendenci rozebrat něco, co je pro něho hodně důležité.

Láska

V tomto období vás může potkat štěstí v lásce. Venuše kouzlí krásný sextil k vašemu znamení a to je výborná zpráva pro ty, kteří hledají spřízněnou duši! Šance máte kolem 11. října, co tak vyrazit s přáteli na nějakou akci? Mohou vám totiž pomoci k nové známosti. Jste na ně nyní velmi dobře naladěni a nejste tolik nepřístupní. Skvělé, ostatní se k vám dostávají mnohem lépe než kdy jindy, vedete si vážně dobře a máte šanci skutečně zabodovat! Hvězdy napovídají, že zaujmout vás může osoba, která je něčím zvláštní a tajemná. Jste v jádru realisté, nicméně tentokrát máte tendenci být konfrontováni s někým, kdo se zabývá například ezoterikou nebo nějakými tajemstvími. Vazby mezi vámi jsou zesílené zejména kolem 15. října, proto se dobře rozhlížejte, rozhodně tuto osůbku nemáte šanci přehlédnout.

Horoskop plný hříchů: Jaké jsou vaše špatné vlastnosti?

Horoskop plný hříchů: Jaké jsou vaše špatné vlastnosti?

Každému z nás astrologická konstelace při našem narození nadělila nejen dobré vlastnosti, ale i ty, kterými lezeme okolí pořádně na nervy. To samé platí i o druhých. Na co byste si u nich měla dát pozor?

Doporučené články Číst více

 

Peníze

Po finanční stránce se v říjnovém období nemusíte stresovat, protože vám planetární guruové hodlají být nápomocni. Vaše silná stránka je v tom, že moc dobře víte, do čeho chcete peníze investovat. Apropó, výhodná investice se může zadařit kolem 11. října, nenechte si ji proklouznout mezi prsty! Vhodné období nastává i pro smlouvy a to od 10. října. Do té doby je však dobré držet si odstup a nic veledůležitého neřešit. Vyčkejte, až bude Merkur příznivě postaven a popřeje daným atributům. Také mohou přijít dobré zprávy, pokud jde o nějaký delší proces. Můžete tedy očekávat dopis s definitivním rozhodnutím, nebo ho sami můžete v této době učinit. Rozhodně si však víte v oblasti financí rady a také se konečně můžete dopnout k zdárnému závěru. Využijte toto období k rozhodným a podstatným krokům, vydaří se to!

Vodnář

Milí Vodnáři, s Marsem v zádech a navíc jeho trigonem ke Slunci ve Vahách se v tomto období můžete těšit na to, že se opravdu nudit nebudete! Do 22. října máte zvýšeně akční náboj, umíte se prosazovat a odvaha vám rozhodně nechybí. Zářivý sluneční trigon je rovněž příjemným bonusem, takže se vám daří po zdravotní stránce a vitalita z vás přímo srší. Pozor však na kvadraturu Marse s Venuší, která podporuje potíže v lásce a kolísání nálad. Zejména kolem 17. října se můžete cítit nepříjemně a máte tendenci být hned s někým na nože. Především v práci máte zvýšený sklon pobuřovat své kolegy a šéfa. Nehrajte si s ohněm, Vodnáři! Kolem 19. října totiž hrozí, že to skutečně přeženete a šéf si vás zavolá na kobereček. Komunikace s ním není příjemná a nevěstí přílišný úspěch. Co se týče finanční stránky, nemáte příliš velký přísun peněz a stále utrácíte. Dávejte pozor na unáhlené a špatné rozhodnutí ve financích. Vliv úplňku v Býku (24.10.) na vaše znamení: může se aktualizovat nějaká záležitost v některé vaší smlouvě nebo dohodě. Co se týče záležitostí vašeho okolí, je tendence ke zvýšenému kontaktu se sousedy.

Láska

Myšlenka na vztah vás v tomto období spíše rozlaďuje, nežli těší. Cítíte se přetaženi a chcete si oddechnout od emocí, uvolnit se a spíše se jen přátelit. Jak hvězdy naznačují, shledáváte, že na opačné pohlaví nemáte moc náladu, jelikož vás přivádí do varu. A proč tomu tak je? Mars zaujímá pozici ve vašem znamení a viníkem je jeho kvadratura s Venuší, ta se teď v mračení přímo vyžívá! Dá se však očekávat, že se i přesto objeví nějaký nápadník či nápadnice. Nicméně vaše vazby padnou spíše do kytek a nic trvalého z toho není. Kolem 17. října vás může pořádně rozzlobit nějaká osoba mužského pohlaví. I když si většinou neberete věci příliš osobně, tato situace vás dost znejistí. Co se týče lepší nálady, ta je vidět spíše začátkem měsíce a to kolem 9. října, nejste v takovém napětí a dá se říct, že si společnost opačného pohlaví více užíváte.

Peníze

Mnoho peněz momentálně neušetříte, protože utrácíte za velmi drahé věci. Nyní však můžete narazit na takové výrobky, jejichž kvalita je ošizena a v podstatě nic nevydrží. Snažte se o pozornost zejména kolem 11. října. Láká vás spousta hezkých věciček, můžete však narazit. Období nepřeje celkově žádným obchodům. Může se kolem vás točit velké množství nabídek, které vás doslova nutí k jejich uzavření. Je tedy možné, že narazíte na osobu, která si jednoduše váš podpis či souhlas vynucuje, přičemž největší pravděpodobnost je kolem 17. října. Nebojte se zrovna a bez obalu odmítnout, mohli byste jinak spadnout do pěkné šlamastyky! Držte se při zemi i kdyby se naskytlo sebevětší lákadlo, nebudete litovat.


Ryby

Milé Rybky, říjen je pro vás měsícem plným harmonie a příjemné nálady. Venuše totiž tvoří příznivý trigon s vašim vládcem Neptunem ve vašem znamení a přináší vám do cesty samé krásné situace. Kolem 11. října vás může potkat něco úžasného v oblasti vztahů. Je zde velká možnost pohádkově se zamilovat. Co se týče profesní oblasti, přicházíte s novými a neokoukanými nápady. Umíte zaujmout nejen nadřízeného, ale i spolupracovníky. Zejména kolem 19. října se můžete skutečně vyznamenat a přijít s něčím inspirativním, jste samé překvápko! Trigon Merkura s Neptunem vás popuzuje k něčemu, co není tolik známé a zaužívané. A jak to vypadá po stránce rodiny? Zde se cítíte jako v bavlnce. Vládce láskyplná atmosféra a snažíte se konat pro dobro druhých. Prim hrají dny kolem 21.října, úsměv ostatních je vám odměnou! Vliv úplňku v Býku (24.10.) na vaše znamení: důraz je kladen na vaše mentální schopnosti i způsoby vydávání peněz. Může se jednat o příznivé zprávy.

 

Láska

Váš ideální partner může být teď blízko vás, milé Rybičky. Narazit na něho můžete v muzeu, nebo na místech, kde se stýkají lidé s uměleckým talentem! Nyní totiž vyhledáváte takové protějšky, kteří mají zájem o umění a také o duchovno. Kolem 11. října se můžete s takovou dušičkou setkat, Luna tvoří konjunkci s Venuší a je zde pravděpodobnost až bláznivě krásného zamilování. Setkání nese zvláštní kouzlo, kterému nelze odolat, magický pohled a mocné charisma - to vás vskutku dostává na lopatky! Jestliže se chystáte navštívit nějaké kurzy o duchovních naukách, vsaďte na dny kolem 20. října. Najdete zde mnoho spřízněných duší a kdo ví, zda ta jedna není váš osudový partner? Vyloučeny nejsou ani zamilované verše adresované vám. Amor už jen čeká na příležitost, kdy vás zasáhne a přitáhne k sobě!

Peníze

Milé Rybky, co se týče peněz, máte před sebou super období, dokonce můžete mít štěstí i na výhru a to kolem 11. října! Luna je v úžasném svazku s Jupiterem, který přeje ziskům. Nebojte se trochu zariskovat a zkuste štěstí, hvězdy vám přejí. Čas je také příznivý pro různé aukce. Zvláště kolem 20. října můžete přijít k něčemu naprosto nepochopitelným způsobem. Jste nyní jednoduše miláčky hvězd a snaží se vám dopřávat co to jde! Pokud máte větší plány a uvažujete například o hypotéce, úspěch je již předem zaručen. Nemusíte mít obavy, že se dostanete do potíží. Konstelace vám nepřejí nic zlého, spíše naopak! V mnoha krocích máte nyní zelenou. Výborně Rybičky, máte před sebou šťastné období bez zbytečného strachu. Neváhejte a jděte do toho.