Některá znamení mají prostě mimikry a snadno je považujeme za někoho jiného, než ve skutečnosti jsou. Lev - vládce? Zapomeňte. Zrovna tak na neškodné Ryby, čí pragmatické Kozorohy.

Lvi nebo domácí kočky?

Přiznejme si, že horoskopy často vycházejí z dávných vzorů, a tenkrát se na hlubinnou psychologii moc nehledělo. Jste Lev a přitom se necítíte králem či královnou? Máte Lva doma a nezdá se vám, že kolem sebe vyzařuje sluneční zář a energii? Je to normální…  Lev je totiž velmi křehká bytost.

Kdy potkáte svou spřízněnou duši? Hvězdy to vědí! Býk zrcadlí svoji vášeň s Rybou

Kdy potkáte svou spřízněnou duši? Hvězdy to vědí! Býk zrcadlí svoji vášeň s Rybou

Znamení zvěrokruhu ukáže nejen to, jaká jste osobnost, ale i vaši pravou lásku! Pokud stále hledáte a nemůžete najít svou spřízněnou duši, poradíme vám! Není to tak těžké, jak to vypadá! Ke každému znamení se hodí někdo jiný. Kdo patří právě k vám? 

Doporučené články Více

Obdiv, úspěch, pochvaly… ty Lvi potřebují, v tom mají horoskopy pravdu, většinou avšak nemluví o tom, co se stane, když se Lvovi nedaří, nebo když se k němu život prostě točí zády.

Špatně snáší neúspěch – Lev často upadne do depresí, pokud na něj život vyplázne jazyk.  Jeho povaha je svým způsobem kočičí… má rád příjemnosti,  jinak se stáhne, líže si rány a proklíná celý svět.

Nemá v sobě zavilost Kozoroha, ani agresivitu Berana. Jeho oheň sice rychle vzplane, ale stejně rychle taky dohoří. Je to dítě Slunce, v tom smyslu, že pokud Slunce nesvítí, trpí víc, než ostatní. 

Naopak, jeho ego často ukojí i malé věci, dokáže najít úspěch i v drobnostech, nevadí mu, že je jednookým králem mezi slepými, vítězství nemusejí být ani slavná, stačí, že když Lva potěší.

Horoskop: Víte, jaké je vaše protikladné znamení? Ovlivňuje to vztahy!

Horoskop: Víte, jaké je vaše protikladné znamení? Ovlivňuje to vztahy!

Každé znamení zvěrokruhu má proti sobě svůj protiklad – na jedné straně jsou úplně odlišná a na druhé se skvěle doplňují. Kdo je vaším převráceným dvojníkem?

Doporučené články Více

Zdá se vám najednou lví znamení mnohem pochopitelnější a snesitelnější?