Některá znamení mají prostě mimikry a snadno je považujeme za někoho jiného, než ve skutečnosti jsou. Lev - vládce? Zapomeňte. Zrovna tak na neškodné Ryby, čí pragmatické Kozorohy.

Lvi nebo domácí kočky?

Přiznejme si, že horoskopy často vycházejí z dávných vzorů, a tenkrát se na hlubinnou psychologii moc nehledělo. Jste Lev a přitom se necítíte králem či královnou? Máte Lva doma a nezdá se vám, že kolem sebe vyzařuje sluneční zář a energii? Je to normální…  Lev je totiž velmi křehká bytost.

Koho štvou sobci, koho plánovači aneb Co nás rozčiluje dle hvězd?

Koho štvou sobci, koho plánovači aneb Co nás rozčiluje dle hvězd?

Je přirozené, že nás ovlivňují emoce. Ale někdy nám dokážou pěkně komplikovat život, když námi cloumají a berou nám energii. Máte určitou věc, situaci, kvůli které opakovaně můžete vyletět z kůže? A nevíte, proč tomu tak je? Možná najdete vysvětlení ve sv

Doporučené články Více

Obdiv, úspěch, pochvaly… ty Lvi potřebují, v tom mají horoskopy pravdu, většinou avšak nemluví o tom, co se stane, když se Lvovi nedaří, nebo když se k němu život prostě točí zády.

Špatně snáší neúspěch – Lev často upadne do depresí, pokud na něj život vyplázne jazyk.  Jeho povaha je svým způsobem kočičí… má rád příjemnosti,  jinak se stáhne, líže si rány a proklíná celý svět.

Nemá v sobě zavilost Kozoroha, ani agresivitu Berana. Jeho oheň sice rychle vzplane, ale stejně rychle taky dohoří. Je to dítě Slunce, v tom smyslu, že pokud Slunce nesvítí, trpí víc, než ostatní. 

Naopak, jeho ego často ukojí i malé věci, dokáže najít úspěch i v drobnostech, nevadí mu, že je jednookým králem mezi slepými, vítězství nemusejí být ani slavná, stačí, že když Lva potěší.

Depka podle horoskopu: Vahám se vyhne, Ryby postihne!

Depka podle horoskopu: Vahám se vyhne, Ryby postihne!

Po horkém létě přišel podzim a každý se na něj tváří jinak. Jedni ho po velkých vedrech vítají a těší se, až se zabalí do šál a svetrů a schoulí se někde v křesle s knížkou a čajem. Jiní naopak truchlí po dlouhých dnech a nadávají na brzké stmívání a uprš

Doporučené články Více

Zdá se vám najednou lví znamení mnohem pochopitelnější a snesitelnější?