Některá znamení mají prostě mimikry a snadno je považujeme za někoho jiného, než ve skutečnosti jsou. Lev - vládce? Zapomeňte. Zrovna tak na neškodné Ryby, čí pragmatické Kozorohy.

Lvi nebo domácí kočky?

Přiznejme si, že horoskopy často vycházejí z dávných vzorů, a tenkrát se na hlubinnou psychologii moc nehledělo. Jste Lev a přitom se necítíte králem či královnou? Máte Lva doma a nezdá se vám, že kolem sebe vyzařuje sluneční zář a energii? Je to normální…  Lev je totiž velmi křehká bytost.

Jak se hádají jednotlivá znamení: Býci jsou trpěliví, Lvi mají ve všem pravdu

Jak se hádají jednotlivá znamení: Býci jsou trpěliví, Lvi mají ve všem pravdu

Hádka mezi mužem a ženou může vypuknout kdykoli. Nejčastěji se tak stane kvůli maličkosti. Některá znamení umí svůj vztek potlačit, jiná se neubrání výbuchům vzteku. Ať už je to tak, či ona, zkuste jim to odpustit. Předurčily jim to hvězdy.

Doporučené články Více

Obdiv, úspěch, pochvaly… ty Lvi potřebují, v tom mají horoskopy pravdu, většinou avšak nemluví o tom, co se stane, když se Lvovi nedaří, nebo když se k němu život prostě točí zády.

Špatně snáší neúspěch – Lev často upadne do depresí, pokud na něj život vyplázne jazyk.  Jeho povaha je svým způsobem kočičí… má rád příjemnosti,  jinak se stáhne, líže si rány a proklíná celý svět.

Nemá v sobě zavilost Kozoroha, ani agresivitu Berana. Jeho oheň sice rychle vzplane, ale stejně rychle taky dohoří. Je to dítě Slunce, v tom smyslu, že pokud Slunce nesvítí, trpí víc, než ostatní. 

Naopak, jeho ego často ukojí i malé věci, dokáže najít úspěch i v drobnostech, nevadí mu, že je jednookým králem mezi slepými, vítězství nemusejí být ani slavná, stačí, že když Lva potěší.

Co vás podle horoskopu čeká v prosinci? Štíři by se měli vzpamatovat, Býci musí zabrat v práci

Co vás podle horoskopu čeká v prosinci? Štíři by se měli vzpamatovat, Býci musí zabrat v práci

Konec roku je pěkně vyhrocený. Souhlasíte? Planety si s námi dost zahrávají. Aby nebyl prosinec jenom samé překvapení, máme pro vás pár řádků o tom, na co se připravit.

Doporučené články Více

Zdá se vám najednou lví znamení mnohem pochopitelnější a snesitelnější?