Každý líbá jinak – někdo je vášnivý, druhý jemnější, další se moc líbat nemusí. Jak to máte vy a co říká o vašich polibcích znamení zvěrokruhu, v němž jste se narodili?

Beran

Berani jsou vášniví a akční. Jejich styl líbání se podobá staromódním filmům – spousta dramatických pohybů hlavy, úhlů a romantických gest. Přesto i Beran se musí něčemu přiučit, a to jemnosti. Při líbání může být totiž někdy až moc drsný, což se nemusí každému líbit.

Jak získat muže, který se vám líbí? Berana musíte rozesmát, Lva oslníte komplimenty!

Jak získat muže, který se vám líbí? Berana musíte rozesmát, Lva oslníte komplimenty!

Nevíte, jak zapůsobit na toho, kdo vás zaujal? Je to jednodušší, než si myslíte. Hlavně buďte sama sebou, protože to je ze všeho nejdůležitější. Hry a přetvářky nejsou na místě. Neuškodí ovšem, když budete vědět, o co se muž vašich snů zajímá, co ho baví

Doporučené články Více

Býk

Býci jsou paličatí, ale zároveň pozoruhodní chameleoni, kteří se snaží vás napodobit. Zřejmě je to proto, že jejich snahou je konečný výsledek, který by měl být perfektní. Partnerům se přizpůsobují rádi, protože vědí, že když dají druhým to, co chtějí, vrátí se jim to dvojnásob.

Blíženci

Blíženci se líbají obvykle krátce, ale sladce, takže budete chtít repete. Dokážou přejít od letmého polibku k francouzskému líbání během okamžiku a budete překvapeni, jak jim to půjde. Obecně ale mají tendenci sprintovat, takže žádné hodinové líbání s nimi asi nezažijete. Jsou ale tak dobří, že jim to odpustíte.

Rak

Raci jako rodinné typy jsou spíše zasnění, ovšem dokážou se i někdy zakousnout. Milují kousání všeho možného, ať už jde o rty, uši nebo krk. Někdy může být líbání s nimi poněkud nepříjemné, zvláště když zapojí zuby, ale když je mírně upozorníte, budete mít z račích polibků velké potěšení.