Podrobné partnerské a erotické horoskopy Berana, Beranky, Býka, Býčice, Blížence, Blíženkyně, Raka, Račice, Lva, Lvice, muže Panny, ženy Panny, muže Váhy, ženy Váhy, Štíra, Štírky, Střelce, Střelkyně, Kozoroha, Kozorožky, Vodnáře, Vodnářky, muže Ryby a ženy Ryby již z našeho astrologického seriálu znáte. Dnes se podíváme na to, jak jsou na tom jednotlivá znamení zvěrokruhu s líbáním.

Beran

Polibky Berana jsou prudké, rychlé a plné živočišného chtíče. Berani dávají přednost kratšímu líbání, vášeň z nich často brzy vyprchá.

Věštba lásky podle horoskopu: Jaký vztah vás čeká?

Věštba lásky podle horoskopu: Jaký vztah vás čeká?

Láska vládne světu a nezná hranice. Co by mohlo být silnějšího a sladšího než ona? Když jste zamilovaná, je to tak krásné. Ale co ten druhý? Postavení slunce v horoskopu leccos dokáže naznačit.

Doporučené články Více

Býk

Býci si užívají delší líbání, které pojímají romanticky. Jejich polibky jsou zprvu opatrnější, o to víc je myslí upřímně. Znamení Býka se nelíbá bez citů.

Blíženci

Blíženci si líbání zpestřují kousáním a sáním. Blíženec prokládá polibky smíchem a vtipnými poznámkami, čímž někdy maskuje nejistotu.

Rak

Na něžné a vroucí polibky jedinců ve znamení Raka jen tak nezapomenete. Raci vám nejprve polechtají jazykem rty, aby pak přešli na krk a ušní lalůčky.