Na koho čeká žhavý flirt, vážný vztah nebo románek na dovolené? Hvězdy vám napoví:

Beran

Flirtování je pro vás v létě naprostou samozřejmostí. Vaše přitažlivost je pro opačné pohlaví přímo magnetická. Milujete zábavu a dobrodružství, což je v letních měsících báječná kombinace. Ideální dovolená: Vyzkoušejte netradiční sporty v přímořském letovisku, kde vás čeká nespočet možností.

Slabiny podle horoskopu: Štíry drtí žárlivost. A vás?

Slabiny podle horoskopu: Štíry drtí žárlivost. A vás?

Každé znamení horoskopu má své silné, ale i slabé stránky, se kterými je dobré počítat. Zjistěte, jaké jsou ty vaše, nebo třeba vašeho partnera. Pak vás nic nezaskočí!

Doporučené články Více

Býk

Letošní léto vám připraví nástrahy v podobě nevěry. Dobře si své činy rozmyslete, nedají se vzít zpět.  Užijete si přírodu, romantiku i skvělé jídlo. Slunce vám dodává dobrou náladu. Ideální dovolená: Ráda poznáváte nové kultury a kulinářské umění. Uspokojte své chutě kvalitní francouzskou kuchyní, nebo experimentujte v některé z exotických destinací.

Blíženci

V lásce si dopřejte upřímnost a otevřenost. Díky tomu vyřešíte vztahové problémy, které vás dlouho trápí.  Otevřete se svému štěstí a čekají vás měsíce plné vášně a romantiky. Ideální dovolená:  zaoceánská plavba na lodi. Milujete luxus, tak proč si ho nedopřát?

Rak

Oddaný partner, který udělá vše, co vám na očích uvidí, je pro vás ten nejlepší.  Užíváte si ráda pocit, že jste milována a dokážete i štědře city oplácet. Ideální dovolená:  pokud vám to peněženka dovolí, poznávejte skvosty exotické přírody třeba na Bali.