Znamení zvěrokruhu odhalí opravdu hodně věcí o vaší osobě. Pokud jste si vyhlédla nový objev a po fyzické stránce vás přitahuje, určitě v sobě řešíte otázku, jak tento chlapík asi líbá. Bude se vám to s ním líbit a jeho rty z vás udělají vášnivou Rosalindu z telenovely, nebo vás bude olizovat jako pes? To všechno prozradí váš horoskop!

BERAN

Beran je roztržitý v líbání a jazykem kmitá jako ještěr, což v tomto případě není příjemné. Polibky jsou naprosto zmatené, uspěchané a hlavně rychlé. Pokud si tedy rády užíváte dlouhé minuty potěšení, nebude pro vás tahle splašená povaha tou správnou volbou.

4 ZNAMENIA, KTORÉ PATRIA MEDZI TIE NAJPESIMISTICKEJŠIE (HLAVNE VO VZŤAHU)

4 ZNAMENIA, KTORÉ PATRIA MEDZI TIE NAJPESIMISTICKEJŠIE (HLAVNE VO VZŤAHU)

Od ni­koho nič ne­ča­káš, práve na­opak, pred­po­kla­dáš, že ťa zas len sklame? Možno pat­ríš me­dzi jedno z na­sle­du­jú­cich zna­mení, ktoré do vzťahu vstu­pujú s po­riad­nou dáv­kou pe­si­mizmu. Možno sú tieto zna­me­nia mi­mo­riadne kri­tické, no ver,

Doporučené články Více

BÝK 

Býk se naučil líbat podle romantických filmů, na které v dětství koukal se svojí maminkou. Je dost rozvážný, a tak si dobře promýšlí, koho a jak políbí. Pro partnera může být tedy čekání na polibek dost dlouhé a nudné. Pokud se ovšem dočká, jeho drahá polovička bude naprosto nadšená.

BLÍŽENCI 

Vzdušný Blíženec je v líbání trochu zdrženlivý. Nemusí se totiž uvolnit a nerad projevuje své emoce. Jeho polibky jsou křečovité a dost často je přerušuje chechotem, čímž se snaží maskovat svoji nedůvěru. Přiznejme si, není to žádná hitparáda!

RAK

Rak je sice romantik prvního stupně, ale uvést věci do praxe mu zrovna dvakrát nejde. Jakmile dojde na spojení rtů, začnou slintat jako obrovská doga a do toho vás začnou olizovat jako splašení. Bude to slizké a nepříjemné. S rakem se raději držte jen za ruce!