Tradičně astrologie hovoří o tom, že nejkrásnější ženy se narodily ve znamení Vah a Býka, protože vládkyní obou těchto znamení je planeta krásy a erotického vlnění – Venuše.

Je tomu tak i u stále uznávaných krásek, jako byla Marilyn Monroe (planeta krásy a lásky Venuše ve Vahách) a Brigitte Bardot (Slunce ve Vahách). Nejde jen o samotný vzhled, ale i o určité vibrace, které tyto ženské archetypy dokážou do svého okolí vyzařovat.

V čem se můžete spolehnout na své blízké podle horoskopu?

V čem se můžete spolehnout na své blízké podle horoskopu?

Věrnost a loajalita jsou vlastnosti, které požadujeme zcela samozřejmě od druhých, přitom dost často je nedokážeme sami naplnit. Umíte být věrní (a loajální) partnerovi, přátelům či firmě, ve které pracujete? Umíte vyjádřit podporu a oddanost? A jakým způ

Doporučené články Více

Beran 21. 3. – 20. 4.

Ženy narozené ve znamení Berana jsou většinou aktivní, sportovně založené osoby se silnou energií a nemívají klasické ženské vyzařování, i když mohou být velmi přitažlivé. Většinou bývají střední postavy, jejich vlasy mají většinou zlatavo-červený nádech.Výrazným u nich bývá typ trojúhelníkového obličeje s výraznějším nosem a vystupující bradou, často mívají také jiskřivé, výrazné oči.

Jejich barvou je červená, ale také různé odstíny oranžové a žluté. Ideální je pro toto znamení sportovní kostým v těchto barvách nebo alespoň nějaký doplněk – šátek, kabelka, boty atd.

Z vůní odpovídá tomuto znamení čistá a uklidňující vůně levandulového typu nebo také uni toaletní vody (neutrální vůně pro ženy i muže).

Kameny pro znamení Berana jsou granát, rubín, červený jaspis a opál, hematit a karneol.

Jak poznáte, že vás miluje? Berani sází na romantická gesta, Blíženci na slova

Jak poznáte, že vás miluje? Berani sází na romantická gesta, Blíženci na slova

Každý dává najevo svou zamilovanost trochu jinak. Někdo se nebojí velkých filmových gest, jiný zase spoléhá na ta zdánlivě drobná a každodenní. Jak to mají jednotlivá znamení zvěrokruhu? A jací muži patří podle horoskopu k největším romantikům?

Doporučené články Více

Býk 21. 4. – 20. 5.

Ženy narozené v tomto znamení mají svoji planetu Venuši-Jitřenku. I když nemusí být zrovna klasicky krásné, určitě je něco na jejich vzhledu přitažlivého a vzrušujícího. Svému zevnějšku většinou věnují velkou péči. Předností tohoto znamení bývá krásná pleť, ale trpí často nadváhou a svůj jídelníček si musí celý život hlídat. Mívají také většinou kvalitní a husté vlasy, kulatější a plnější obličej.

Jejich barvou je zelená a všechny její odstíny a také růžová. Těmto ženám sluší volnější ženské oblečení nevšedního střihu s nádechem romantiky.

Býci milují vůně, které mají také velký význam pro jejich pozitivní naladění. Nejlépe se pro ně hodí těžší, dřevité a zemité vůně, ale i lehčí citrusovo-květinové vůně.

Kameny pro toto znamení jsou růženín, malachit, mechový achát, a pro ty náročnější smaragd.

Blíženci 21. 5. – 20. 6.

Ženy narozené v tomto vzdušném znamení, bývají velmi mladistvé ve svém projevu i vzhledu. Většinou bývají vyšší a štíhlé, toto znamení je rádo neustále v pohybu, Blíženci milují sport, a proto s nadváhou obvykle nemívají žádné problémy. Jejich vlasy jsou většinou světlejší a oči tmavé. Oblékají se mladistvě až uličnicky, rády provokují, nebojí se obléct si módní výstřelky a sledují poslední módní trendy.

K jejich barvám patří světle zelená a fialová a také béžově pastelová.

Z voňavek si potrpí spíše na střízlivější sportovní vůně, bergamotové, pomerančové a nardové tóny.

Z kamenů jsou to achát, citrín, jantar, topaz, akvamarín a chalcedon.

Rak 21. 6. – 20. 7.

Račí vzhled je většinou menší, souměrná a tak trochu zaoblená postava – zvláště v oblasti bříška a pasu. Typickým znakem všech Raků je kulatý račí obličej, světlá citlivější pleť a většinou světle modré nebo šedivé kulaté oči. Bohužel i toto znamení má sklony k rychlému nabírání kil, takže na sebe v tomto ohledu musí být přísnější a nemůže si dopřávat zvláště různé sladkosti a laskominy, které miluje.

Barvou tohoto znamení je stříbrná a bílá barva, spíše kovové chladné tóny, ale také světle modrá blankytná barva. Ženy v tomto znamení preferují střízlivý a praktický styl oblečení kombinovaný s nějakým romantickým prvkem.

Toaletní vody jsou nejvhodnější melounové a cool, vodní a mořské vůně a také skořicové tóny.

Kameny pro Raka jsou opál, beryl, měsíční kámen a také perly.