Mnoho lidí věří, že datum našeho narození může významně ovlivňovat naši osobnost a také náš osud. Pokud ano, jakým směrem bychom se měli v kariéře vydat?

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Pro berana je jeho práce nesmírně důležitá a vždy se snaží o to, aby se mu dařilo a aby vynikal. Jsou ambiciózní a samostatní, takže se nejlépe cítí v roli vůdců, kteří mohou své okolí řídit. Jsou odhodlaní a radují se z úspěchů. Nejlépe se uplatní jako samostatní podnikatelé nebo vedoucí manažeři.

Perský horoskop: Poznejte svoje znamení

Perský horoskop: Poznejte svoje znamení

V každé kultuře se hledaly významy a symboly, které pomáhaly člověku pochopit jeho osud. Prastarý perský horoskop ochranných zvířat je inspirativní i v 21. století. Zkuste se začíst.

Doporučené články Více

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Býk touží mít ve svém životě jistotu, kterou pro něj znamenají peníze. Nebojí se tak ani tvrdé práce, jsou nesmírně svědomití a vždy se snaží podat ten nejlepší výkon. Uplatnění mohou hledat ve školství a vzdělávání, v lékařství a bankovním sektoru.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Blíženci by se za žádnou cenu nevěnovali práci, která je nudí. Potřebují neustále získávat nové podněty a uplatňovat svůj intelekt. Jsou rádi vidět i slyšet, a proto mohou pracovat jako herci, spisovatelé, reportéři, advokáti a politici.