Znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme se narodili, ovlivňuje náš charakter, postoj k okolnímu světu a v neposlední řadě i to, jak si s určitými lidmi rozumíme. Právě z tohoto důvodu se některá znamení k sobě hodí více a některá naopak méně.

Někdy spojení dvou znamení může připomínat italskou domácnost a v opačném případě najde člověk svou spřízněnou duši. Která dvě znamení se tedy k sobě hodí nejvíce?

Jakým člověkem se podle horoskopu po tomto roce pomalu stáváte?

Jakým člověkem se podle horoskopu po tomto roce pomalu stáváte?

Co vám dal tento rok? Kam spějete?

Doporučené články Více

Blíženci a Vodnář

Vztah tohoto páru je vášnivý a plný dobrodružství. Žijí naplno a přítomnost jeden druhého si užívají plnými doušky. Objevují neustále něco nového a nepoznaného, a ačkoliv jsou v některých věcech odlišní, skvěle se doplňují.

Váhy a Rak

Jak je o Racích známo, jsou to velmi citlivé znamení, což dokonale sedí k emocionální povaze Vah. Vztah mezi těmito znameními je velmi hluboký a vyzařuje vnitřní harmonií. Jsou na stejné vlně, proto jen zřídkakdy se u nich objevují nějaké neshody.

Váhy a Štír

Jsou to nejenom vášniví milenci, ale zároveň také nejlepší kamarádi. Jsou si navzájem oddaní a nedokážou si život bez sebe ani na minutu představit. To je dělá velmi stabilními lidmi, kteří se vroucně milují.