Ať už chceme nebo ne, to v jakém jsme se narodili znamení, nás ovlivňuje celý život. Jinak tomu ani není v partnerských vztazích, tak se dnes pojďme podívat na to, jaká znamení se k sobě dokonale hodí a která naopak by se do společného vztahu raději ani neměla pouštět.

Beran

Berani jak už samo znamení napovídá, jsou ohnivé znamení, které je plné energie a nadšení, což pro křehkou duši Raka nebude to pravé ořechové. Beran je tvrdší znamení, které k sobě potřebuje někoho stejné silného a to právě Rak není. Beranům by připadal nudný a příliš přecitlivělý. Životní tempo Berana by neustály ani zdrženlivé Váhy. Také Kozoroh pro Berana nebude ideálním partnerem, protože Beran má svůj vlastní pohled na svět, který by mu Kozoroh svou realističností pokazil.

Horoskop říká pravdu

Horoskop říká pravdu

Znamení zvěrokruhu jsou součástí kulturního dědictví, které k nám přešlo z hlubin věků. Přese všechny moderní vymoženosti i dnes lidé cítí nepřekonatelné nutkání pochopit sami sebe, nadzvednout závěs času a odhadnout svou budoucnost, svoje předurčení. Kam

Doporučené články Více

Býk

Býci si občas nesednou se Lvy, kteří chtějí být obdivováni. Naopak Býci potřebují k sobě někoho, kdo jim bude zcela oddaný a to je hlavní kámen úrazu, protože Lvi tomuto přání nedokážou vyhovět. Dalším znamením, které je pro Býka nevhodné, jsou Štíři. Ne proto, že by měli špatné vlastnosti, ale spíše proto, že v nich Býk uvidí něco, co jemu schází a moc dobře si to uvědomuje. Také Vodnáři svými vzdušnými zámky a plánováním nesplnitelného budou zemské Býky rozčilovat.

Blíženci

Blíženci si nebudou příliš rozumět se Střelci, kteří mají sice podobný pohled na svět, ale stejně jako Blíženci i oni neustále mění své názory a dokonce i nálady, což obě znamení bude přivádět k šílenství. Kvůli této nestabilitě potřebují k sobě Blíženci někoho, kdo jim dá pocit jistoty, bohužel tu nenajdou ani u Ryb. Ryby jim spíše dodávají pocit strachu a dramatičnosti.

Rak

Možná se na první pohled bude zdát, že vztah mezi Rakem a Váhami je perfektní, nenechte se však zmást. Postupem času budou Raci postrádat soucit i porozumění. Raci potřebují být těmi, kterým je láska toho druhého neustále dokazována, což jim u pro ně chladných Kozorohů bude chybět. Rak je také citlivá duše, která by náturu tvrdohlavého Berana jen těžko ustála.