Hledáte partnera, který vás nezklame? Hledejte podle znaků, které charakterizují jednotlivá sluneční znamení. Některá totiž požadavkům věrnosti moc neodpovídají, takže si na ně dejte raději pozor. Kteří muži vám budou věrní a kteří ne?

Beran (21. března – 19. dubna)


Berani jsou nezávislí a impulzivní, velmi často konají a neberou v potaz následky svých činů. Mají velkou chuť k dobrodružství, které může zahrnovat i existenci milenek a avantýr. Pozor na ně.

Horoskop na dnešní den - Úterý (18-12-2018)

Horoskop na dnešní den - Úterý (18-12-2018)

Jste až příliš činorodí a připraveni se vrhnout do každé práce.

Doporučené články Více

Býk (20. dubna – 20. května)


Býci jsou sice velmi smyslní, ale milují svoje pohodlí. Prosperují na stabilitě vztahů a obvykle bývají velmi spolehliví a loajální. Býci jsou skvělí plánovači a vždy se dívají dopředu, připraveni řešit všechny problémy, které by mohly v jejich životě vzniknout včetně možných překážek v manželství či partnerském vztahu.

Blíženci (21. května – 21. června)


Blíženci jsou odvážní a velmi zvědaví. Vycházejí ze vzrušení a někdy i nebezpečí, ve kterém si libují. Jsou také neuvěřitelně hraví, takže rádi hrají nejrůznější milostné hry. Dost brzy se můžou ve svém vztahu nudit, takže snadno vymění starého partnera za nového, který je „neopotřebovaný“.

Rak (22. června – 22. července)


Ze všech dvanácti znamení zvěrokruhu je Rak nejvíc zaměřený na rodinu a domov. Miluje bezpečný přístav rodiny a není šťastný, pokud neprožívá hluboké emocionální vazby. Rak je obvykle velmi pečující a starostlivý a má tendenci pečovat o každého, kdo se o něj stará podobně. Věrnost je pro něj nade vše.