Někteří muži mají sklon k nevěrám více než jiní. Může to být z nejrůznějších důvodů, ovšem mohou za to i osobnostní rysy, které souvisí s tím, v jakém znamení se narodili. Následující čtyři znamení zvěrokruhu jsou ta, na která byste si měli dávat pozor. Jejich sklony k nevěrám jsou totiž velmi pravděpodobné!

Štír

Muži narození ve znamení Štíra mají vysokou sexuální náruživost, což může vést k tomu, že velmi často hledají fyzické povyražení i jinde než doma. Zvláště tehdy, pokud jejich touhy a vášně nejsou opětovány! Jakmile Štíři vidí něco, co chtějí, ať už jde o vztah s jinou osobou nebo o nějaké materiální věci, nepřestanou o to usilovat, dokud svoje touhy nenaplní. Na druhou stranu jsou v lásce velmi loajální a oddaní, pokud budete vzájemně svoje emoce a pocity naplňovat. A samozřejmě také tehdy, když bude váš sexuální život intenzivní. Pak bude vztah i se Štírem fungovat. Pamatujte i na to, že jakmile se Štír rozhodne opustit svého partnera nebo mu bude nevěrný, nic na jeho rozhodnutí nezměníte.

Proč nechtějí vážný vztah? Berani jsou opatrní, Ryby nesnášejí omezování

Proč nechtějí vážný vztah? Berani jsou opatrní, Ryby nesnášejí omezování

Někteří lidé jsou ve vztazích opatrní, a než udělají skutečně ten nejdůležitější krok, trvá jim to poněkud déle. Proč říkají, že ještě nejsou připraveni na vážný vztah? Čeho se bojí? Odpověď najdete v jejich horoskopu.

Doporučené články Více

Váhy


Váhy patří k největším „etickým“ podvodníkům, pokud to lze tak nazvat. Jakmile něco v jejich vztahu neklape, budou tvrdě pracovat na tom, aby obnovily harmonii. Váhy se nerady hádají, a pokud to jen trošku jde, raději se jim vyhnou. Vždy se budou snažit žít s vámi a raději „zahrabou“ svoje hlavy do písku, než aby udělaly krok jinam. Váhy vám pravděpodobně nebudou nevěrné na fyzické úrovni, i když ani to se nedá vyloučit. Jejich nevěra bude spíše na emocionální úrovni, kdy budou zkoušet a znova probouzet emoce s bývalými partnery nebo budou hledat nové potenciální nápadníky na sociálních sítích bez ohledu na to, že mají vážný vztah. Pokud se váš vztah s Váhami blíží ke konci, rozejdou se s vámi přátelsky a ohleduplně. Je velmi nepravděpodobné, že by udělaly skok, aniž by měly pevně stanovený plán B.