Z horoskopu se toho dá vyčíst opravdu hodně. To, kde najdete svou spřízněnou duši nebo jaké dny v týdnu pro vás budou kritické. Ovšem některé věci zůstávají neodhaleny a je kolem nich velké tabu. Posvítíme si na to, co tají jednotlivá znamení. Ve zvěrokruhu jsou i pěkní prevíti a falešní jedinci! Připravte se na pravdu!
 

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Beran je tvrdohlavá palice, takže když něco chce, tak to prostě dostane, i kdyby se mělo dít cokoliv. Kvůli svým vizím umí dělat opravdu nekalé věci. Pomlouvá, kde se dá, aby dosáhl svého. Toto ohnivé znamení umí pekelně popálit!

Horoskop japonských mistrů: Jaké je vaše zenové znamení?

Horoskop japonských mistrů: Jaké je vaše zenové znamení?

Japonský horoskop je podstatně méně známý než čínský. Stejně jako klasický horoskop se vypočítává podle měsíce a dne, kdy jste se narodili, a rok na něj nemá vliv. Které z jedenácti zenových znamení je právě to vaše? Jaký je váš charakter a čím byste se m

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

I přesto, že Býk může na druhé lidi působit falešně, není to tak. Jen se snaží v druhých vidět dobro, což některým jedincům může připadat divné. Občas vyvolávají jakýsi nespravedlivý po­cit.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženec je pěkná hlavička. Ke všem se chová naprosto skvěle a jejich pozitivní duch je cítit po celé místnosti. Ovšem za jejich úsměvem je nechutný záměr. Vědí, že jakmile dostanou všechny na svoji stranu, budou je moci využívat ve svůj prospěch.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Rak je tak trochu ve snách a realitu si velmi přikrášluje. Má tedy problém s tím, že je většinu času hodně mimo. Svoji realitu šíří dál a tím se dostává do křížku s dalšími lidmi. Svoji pravdu si hodně přikrášluje a má problém si zapamatovat, co kdy řekl.