Z horoskopu se toho dá vyčíst opravdu hodně. To, kde najdete svou spřízněnou duši nebo jaké dny v týdnu pro vás budou kritické. Ovšem některé věci zůstávají neodhaleny a je kolem nich velké tabu. Posvítíme si na to, co tají jednotlivá znamení. Ve zvěrokruhu jsou i pěkní prevíti a falešní jedinci! Připravte se na pravdu!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Beran je tvrdohlavá palice, takže když něco chce, tak to prostě dostane, i kdyby se mělo dít cokoliv. Kvůli svým vizím umí dělat opravdu nekalé věci. Pomlouvá, kde se dá, aby dosáhl svého. Toto ohnivé znamení umí pekelně popálit!

Stárnutí podle horoskopu: Kdo to zvládne s noblesou a kdo bude

Stárnutí podle horoskopu: Kdo to zvládne s noblesou a kdo bude "forever young"?

Každý se se stárnutím vyrovnává jinak. Někteří lidé jsou aktivní a šik a jejich věk je opravdu jen číslo. Další jsou inspirací, jiní chtějí působit věčně mladě a je to spíš trapas a nemálo jich také skončí jako nevrlí kritici všeho nového. A pokud věříte

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

I přesto, že Býk může na druhé lidi působit falešně, není to tak. Jen se snaží v druhých vidět dobro, což některým jedincům může připadat divné. Občas vyvolávají jakýsi nespravedlivý po­cit.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženec je pěkná hlavička. Ke všem se chová naprosto skvěle a jejich pozitivní duch je cítit po celé místnosti. Ovšem za jejich úsměvem je nechutný záměr. Vědí, že jakmile dostanou všechny na svoji stranu, budou je moci využívat ve svůj prospěch.