Péče o tělo a celkový zevnějšek je pro všechny důležitý. Co vám přidává na atraktivnosti a jak o sebe pečovat, abyste se cítili dobře? Vaše znamení tomu napoví! Někdo má dáno, že se pyšní krásou a bezchybnou pletí, jiný zas bojuje s kily navíc. Co o vaší kráse prozradí znamení zvěrokruhu?

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Na svém zdraví a celkové kráse makáte celý život. Už od dětství jste nadšení sportovci. Není tedy pochyb, že máte tělo v perfektní kondici. Zkuste občasnou regeneraci svalů, budete se cítit ještě o mnoho lépe.

Jak se vyhnout hádkám podle hvězd

Jak se vyhnout hádkám podle hvězd

Každý z nás má jiné mouchy. Někoho vytočí maličkost, jiný vše přejde s ledovým klidem. Co vás zaručeně naštve? Na co si dávat pozor a vyhnout se krizovým situacím podle zvěrokruhu? Mrkněte a budete chytřejší. 

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Rádi si dopřáváte všelijaké procedury a do svého zevnějšku investujete nemalé peníze. To je chvályhodné. V péči pokračujte i nadále a vaše tělo vám to ve zralém věku několikanásob­ně vrátí.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Měli byste se více zaměřit na péči o vaše ruce. Jste sice ukázkovým příkladem ve zkrášlování, ale na ruce často zapomínáte. Upravené a hýčkané ruce jsou přece jen vizitkou. Nekažte si tím celkový dojem, když jste tak krásní.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Trápí vás nějaké to kilo navíc. Často se tak mordujete s různými dietami. Co takhle zvolit zdravější variantu a přejít na zdravý životní styl? Uvidíte, že vám to dlouhodobě prospěje a kila zmizí raz dva.