Na koho je spoleh a kdo vám klidně vrazí kudlu do zad? Nejste si jisti? Zjistěte, v jakém znamení jsou lidé ve vašem okolí narození a jejich znamení vám mnohé napoví. 

Beran

Beran velmi těžko snáší úspěch ostatních. Tváří v tvář se jeví jako velmi společenský a chápavý, za zády však od něj můžete čekat i to, co by vás ani ve snu nenapadlo.

CIKÁNSKÝ HOROSKOP: Víte, jak vás charakterizuje cikánský horoskop? Jste narozeni ve znamení Dýky, Koruny nebo Svíčky?

CIKÁNSKÝ HOROSKOP: Víte, jak vás charakterizuje cikánský horoskop? Jste narozeni ve znamení Dýky, Koruny nebo Svíčky?

To, jestli jste Vodnář, Panna nebo Rak, jistě víte, a tak máte svou charakteristiku prostudovanou dopodrobna. V dnešní době, kdy je ezoterika, horoskopy i věštba velmi moderním trendem, vám nesmí uniknout ani cikánský horoskop. Víte, kam se podle tohoto h

Doporučené články Více

Býk

Býk neřeší. Většinou ho ani nenapadne někoho pomlouvat a už vůbec ne chystat na někoho pasti. Pokud ho někdo zklame, zachová chladnou hlavu, nemstí se.

Blíženci

Lidé narození ve znamení Blíženců spoléhají v životě nejvíce kamarády kolem sebe.  Jsou na nich přímo závislí, a proto si nedovolí někomu vrazit dýku do zad. Snaží se se všemi dobře vycházet, protože jejich pomoc mohou potřebovat.

Rak

Toto vodní znamení je pořádně vynalézavé, ovšem jen pokud jde o něj samého. Raci si lidi příliš nepřipouští k tělu, nenavazují zbytečně silná emoční pouta. Snaží se vyhýbat konfliktům a proto ani nic za zády druhých neřeší.