Komu věřit a komu raději ne? Záleží i na tom, kdy jste se narodili. Některá sluneční znamení jsou od přírody pravdomluvná, jiná s lhaním nemají problém. Nic není ale černobílé, přesvědčte se sami.

Beran


Jsou nejupřímnější ze všech znamení, ovšem na druhou stranu jsou také velmi lehkomyslní. Berani vám toho naslibují, ale s dodržením slibů už to je horší. Berani to tak nemyslí, jsou totiž přesvědčení, že slib dodrží, ale taky si myslí, že se věci nakonec nějak samy vyřeší. Zkuste je zahnat do kouta a uvidíte. Buď splní, co slíbili, nebo vezmou nohy na ramena.

VIEŠ, AKÉ ZNAMENIE JE NAJŤAŽŠIE MILOVAŤ?

VIEŠ, AKÉ ZNAMENIE JE NAJŤAŽŠIE MILOVAŤ?

je krá­ľom alebo krá­ľov­nou v tom, že ne­ve­dia, čo chcú. Do­kážu byť chladní a vrelí zá­ro­veň. Je ťažké ich pre­čí­tať a po­cho­piť ich emo­ci­onálnu stránku.

Doporučené články Více

Býk


Lidé narození v tomto znamení jsou mistři milosrdných lží. Ne že by přímo lhali do očí, ale protože nemají rádi konflikty a raději se hádkám vyhnou, říkají raději to, co chcete slyšet, než aby řekli, co si skutečně myslí. Býci také rádi slibují, ale když se jim nechce to splnit, raději vycouvají nebo zalžou.

Blíženci


Tak s lidmi v tomto znamení to není snadné. Ne že by Blíženci přímo lhali, ovšem jsou tak trochu přelétaví, a to ve všem, a to doslova. Jestli chcete opravdu vědět, co si myslí, holt je musíte přesvědčit, aby to napsali a podepsali. Jednoduše, co je psáno, to je dáno, a u Blíženců to platí dvojnásob. Jinak fakt nebudete vědět, na čem jste. Blíženci jsou mistři v neustálých změnách v postoji, v hledání nových pravd a nemají problém během vteřiny změnit názor.

Rak


Raci jsou rodinné typy a mají v podstatě romantickou duši. To se projevuje v jejich přístupu k pravdě a slibům. Raci, když nevědí, jaké zaujmout stanovisko, raději se vyhnou zodpovědnosti, a pokud to jde, raději nic neslíbí. Když už je přece jen donutíte k nějakému závazku, spíše se z něj budou chtít vylhat. Ovšem pozor, pokud jde o lásku, tam nelžou ani omylem – v této oblasti jsou spolehliví, věrní a pravdomluvní.