Je přirozené, že nás ovlivňují emoce. Ale někdy nám dokážou pěkně komplikovat život, když námi cloumají a berou nám energii. Máte určitou věc, situaci, kvůli které opakovaně můžete vyletět z kůže? A nevíte, proč tomu tak je? Možná najdete vysvětlení ve svém hvězdném znamení. Prozradíme vám, na co jsou která znamení obzvláště citlivá.

Beran (21.3. - 20.4.)

Berani mají vlastní hlavu a ta skrývá organizační talent. Milují, když věci odsýpají a jsou rychle vyřešené, když se někdo s něčím loudá, neskutečně u toho trpí. Stejně tak jsou velmi spontánní a vášniví, a tak nesnášejí typy lidí, kteří něco měsíce dopředu plánují.

TIBETSKÝ HOROSKOP: ZJISTĚTE, CO JSTE SI DO ŽIVOTA PŘINESLI Z MINULOSTI! STAČÍ, KDYŽ SI ZVOLÍTE ROK, VE KTERÉM JSTE SE NARODILI!

TIBETSKÝ HOROSKOP: ZJISTĚTE, CO JSTE SI DO ŽIVOTA PŘINESLI Z MINULOSTI! STAČÍ, KDYŽ SI ZVOLÍTE ROK, VE KTERÉM JSTE SE NARODILI!

Věříte v karmu? Pokud jste na pochybách, podívejte se, co o vás říká tibetský horoskop. Karma totiž ovlivňuje naše životy více, než bychom si mysleli…

Doporučené články Více

Býk (21.4. - 21.5.)

Tvrdohlavý je nejpřesnější charakteristika tohoto znamení. Vůbec pro ně nepřichází do úvahy, že by se přizpůsobovali. Na rozdíl od Beranů nesnášejí spontánnost, změny plánů na poslední chvíli je neskutečně štvou.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Je faktem, že Blíženci mají dvojí tvář. Ta jedna nesnáší žárlivost. Neskutečně je bude rozčilovat partner, který by se nepokusil ze žárlivosti je jakkoliv omezovat.

Rak (22.6. - 22.7.)

Na pozdrav vřelé objetí, pusa na jednu a druhou tvář? To na Raky raději nezkoušejte. Nemají rádi, když jim někdo narušuje jejich osobní prostor.