Je přirozené, že nás ovlivňují emoce. Ale někdy nám dokážou pěkně komplikovat život, když námi cloumají a berou nám energii. Máte určitou věc, situaci, kvůli které opakovaně můžete vyletět z kůže? A nevíte, proč tomu tak je? Možná najdete vysvětlení ve svém hvězdném znamení. Prozradíme vám, na co jsou která znamení obzvláště citlivá.

Beran (21.3. - 20.4.)

Berani mají vlastní hlavu a ta skrývá organizační talent. Milují, když věci odsýpají a jsou rychle vyřešené, když se někdo s něčím loudá, neskutečně u toho trpí. Stejně tak jsou velmi spontánní a vášniví, a tak nesnášejí typy lidí, kteří něco měsíce dopředu plánují.

Už vám neuteče: Jak svést muže snů podle zvěrokruhu!

Už vám neuteče: Jak svést muže snů podle zvěrokruhu!

Jste právě single a seznamujete se s novými muži? Pokud ano, určitě jste přemýšlela nad tím, jak svůj vyvolený objev dostat do svých spárů a do postele. Pokud trochu tápete v tom, jak na něj zapůsobit, máme pro vás několik tipů, jak na které znamení. Zaru

Doporučené články Více

Býk (21.4. - 21.5.)

Tvrdohlavý je nejpřesnější charakteristika tohoto znamení. Vůbec pro ně nepřichází do úvahy, že by se přizpůsobovali. Na rozdíl od Beranů nesnášejí spontánnost, změny plánů na poslední chvíli je neskutečně štvou.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Je faktem, že Blíženci mají dvojí tvář. Ta jedna nesnáší žárlivost. Neskutečně je bude rozčilovat partner, který by se nepokusil ze žárlivosti je jakkoliv omezovat.

Rak (22.6. - 22.7.)

Na pozdrav vřelé objetí, pusa na jednu a druhou tvář? To na Raky raději nezkoušejte. Nemají rádi, když jim někdo narušuje jejich osobní prostor.