Keltští druidové nehledali odpověď na svoje otázky ve hvězdách, ale ve stromech nebo zvířatech. Jejich zvěrokruh tedy odpovídá třinácti zvířatům, která vás charakterizují. Jaké je to vaše „vnitřní“ zvíře?

Jelen (24.12. – 20.1.)

Máte-li ve svém znamení jelena, pak máte zcela jistě vysoké ideály a touhy. Nikdy vás nic neodradí od toho, abyste začali s novým projektem nebo úkolem, protože jste trpěliví, důkladní a vytrvalí – stejně jako jelen. Jste hrdí a právem, jste také ušlechtilí, jako kdybyste pocházeli ze šlechtického rodu. Věříte ve spravedlivou a tvrdou práci, a to je také vaše hlavní deviza.

Kočka (21.1. – 17.2.)

Lidé narození ve znamení kočky jsou rychlí a intelektuálně založení. Mají dokonalou schopnost rychle se rozhodnout a hlavně vidět podstatu věci – jakýsi šestý smysl (podobně jako kočky). Mají neortodoxní vize a věci dokážou vidět v jiných souvislostech a perspektivách. Jsou laskaví, mají vždy nejlepší úmysly, a když mohou, pomůžou každému, kdo to potřebuje.

Horoskop na dnešní den - Neděle (16-12-2018)

Horoskop na dnešní den - Neděle (16-12-2018)

Neseďte v koutě, buďte aktivní a energičtí

Doporučené články Více

Had (18.2. - 17.3.)

Had má sice chladnější exteriér, ale ve skutečnosti je roztomilý. Lidé ve znamení hada jsou zvědaví a vždy mají spoustu otázek. I když je nikdo o to nepožádá, můžete se vsadit, že právě oni vyřeší všechny problémy. Hadi jsou přirozenými mluvčími a jsou velmi přesvědčiví. Dokážou okolí nadchnout pro cokoli díky své spontánnosti a také nepředvídatelnosti. Když je zatlačíte do kouta, nehnete s nimi a přestanou s vámi spolupracovat.

Liška (18.3. – 14.4.)

O liškách se říká, že jsou mazané a že mají smysl pro humor. Jsou plné síly a inteligence, která je činí silnými. Lišky mají rády dobrodružství, umějí skvěle vyprávět příběhy a každou životní zkušenost dokážou použít pro další příběh. Jsou velmi energické a odvážné, ale taky něžné, přestože to někdy nedávají najevo. Rády hrají hry a žertují, nicméně jsou velmi loajální. Máte-li přítele v lišce, máte ho na celý život.