Líska (22. březen – 31. březen, 24. září – 2. říjen)

Zrozenci Lísky mohou působit nenápadně, přesto dobře vědí, jak dosáhnout svého. Mají pevnou vůli a výbornou intuici. Rádi věci do detailu plánují, jsou náladoví a nevyrovnaní.

Jeřáb (1. duben – 10. duben, 3. říjen – 11. říjen)

Lidé, již se narodili ve znamení Lísky, jsou zodpovědní, zruční a vytrvalí. I když jsou společenští, pozorně si střeží své soukromí. Inklinují k sebestřednosti, potřebují být obdivováni.

Raci je nesnášejí, Berani rádi křičí!

Raci je nesnášejí, Berani rádi křičí!

Proč se někdo při hádkách nechá vytočit do běla a jiný z každého konfliktu utíká? Je to dáno jen charakterem, anebo rozhodují i jiné věci? Přečtěte si, jak se hádají jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Doporučené články Více

Javor (11. duben – 20. duben, 12. říjen – 21. říjen)

Jedinci narození v Javoru mívají velké ambice a smysl pro spravedlnost. Snadno se nadchnou pro všechno nové. Na jiné lidi mají značný vliv, jsou dominantní, někdy i domýšliví.

Ořešák (21. duben – 30. duben, 22. říjen – 31. říjen)

Zrozenci Ořešáku se spoléhají výhradně na sebe, k ostatním jsou nedůvěřiví. Za svými cíli jdou vytrvale, mají úžasný cit pro strategii. Jsou konzervativní, změny nemají v oblibě.

zdroj:

 

 

Léčivé kameny podle čínského zvěrokruhu: Který vám přinese do života štěstí?

Léčivé kameny podle čínského zvěrokruhu: Který vám přinese do života štěstí?

Víte, který kámen byste s sebou měli nosit každý den, aby se vám dařilo, byli zdraví a spokojení? Vyberte si ten správný podle čínského horoskopu! Drahé kameny mají léčivou moc, dokážou odstranit negativní energii, nebo naopak posílit či přinést štěstí. J

Doporučené články Více