Či už na znamenia zverokruhu veríš alebo nie, je viac ako pravdepodobné, že nás pri výbere partnera neovplyvňuje len jeho vôňa. Aj na základe momentálneho rozpoloženia sa rozhodujeme určitým spôsobom. Astrologičky to pripisujú tomu, v ktorom súhvezdí sa naša Zem práve nachádza.

Niektoré časti roka prajú láske viac, iné menej. Podľa astrologičiek je najväčšia šanca, že spoznáš toho pravého v momente, keď je naša Zem v piatom a siedmom dome zvieratníka. Takzvané astrologické domy sú odvodené od otáčania Zeme okolo svojej osi. Je ich 12 rovnako ako znamení.

PARFÉMOVÝ SPECIÁL ZVĚROKRUHU: Zjistěte, která vůně je ta pravá pro vaše znamení

PARFÉMOVÝ SPECIÁL ZVĚROKRUHU: Zjistěte, která vůně je ta pravá pro vaše znamení

Najít oblíbený parfém trvá někdy i celý život. Parfém je součástí prvního dojmu stejně jako třeba oděv a vypovídá ledasco o osobnosti člověka. Vybíráte parfém intuitivně, nebo myslíte, že na jeho výběru mohou mít podíl i hvězdy? Podívejte se, jaká vůně se

Doporučené články Více

"Keď sa Slnko nachádza v piatom dome zvieratníka, je to čas na lásku, romantiku a flirtovanie. Siedmy dom je zase ideálnym časom na záväzky a seriózne vzťahy. Ak sa planéty nachádzajú v niektorom z týchto domov, je to znamenie, že prišiel čas byť otvorený láske a stretnutiu vhodného partnera."

"Všetko však nie je len o zverokruhu. Sme súčasťou vesmíru a mali by sme s ním spolupracovať." doplnila astrologička Ophira. Tu sú ideálne časti roka na lásku pre jednotlivé znamenia.

Baran

V piatom dome sa Slnko nachádza u Barana od 23. júla až do 22. augusta. Zdá sa, že leto prospieva nielen psychike, ale aj motýlikom v bruchu. Ďalším obdobím, kedy Slnko prechádza vhodným domom je od 23. septembra až do 23. októbra.

"Je veľká pravdepodobnosť, že sa vám zapáči človek v znamení Váh či Leva. Práve tieto súhvezdia majú na toto obdobie najväčší vplyv," povedala astrologička.

Co vás v DUBNU čeká a nemine: Berani se zamilují. Štíři si budou užívat

Co vás v DUBNU čeká a nemine: Berani se zamilují. Štíři si budou užívat

Máme tu začátek dubna. Jednotlivá znamení čekají během celého měsíce mnohá překvapení. Někteří natrefí na novou lásku, jiní si budou užívat milostné eskapády. Během dubna ale dobrodružství nemine téměř nikoho. A kdo se může na duben nejvíce těšit?

Doporučené články Více

Býk

Býci môžu lásku hľadať od 23. augusta do 22 septembra. Aj neskorá jeseň je vhodná na nadviazanie nových známostí, a to konkrétne od 23. októbra do 21. novembra.

Blíženci

Znie to možno nezvyčajne, ale Blíženci môžu nájsť toho pravého v zimných mesiacoch. Ideálnym časom na nadviazanie nových partnerstiev je od 23. septembra do 23. októbra. Cez siedmy dom Blížencov však Slnko prechádza až od 22. novembra do 21. decembra.

Rak

Raci môžu taktiež svoju spriaznenú dušu nájsť v zime. Konkrétne od 23. októbra do 21. novembra, kedy Slnko prechádza ich piatym domom, a od 22. decembra do 20. januára.